| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.22 | 2.50 | 4.05 | 1.177 | 1.44 | 1.55 |
(0) 1.43 |
(0) 2.58 |
(1.5) 1.66 |
(1.5) 2.06 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(33)
|
Hovedmarkeder
(70)
|
|
Handicapmarkeder
(11)
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(48)
|
|
Halvlegsmarkeder
(85)
|
Markeder på hjørnespark
(46)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder
2.22
|
|
Uafgjort (Draw)
2.50
|
|
Pohang Steelers FC Vinder
4.05
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder Eller uafgjort (draw)
1.177
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder Eller Pohang Steelers FC Vinder
1.44
|
|
Pohang Steelers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Jeonbuk Hyundai Motors | Uafgjort (Draw) | Pohang Steelers FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.62
|
(0 - 0)
3.80
|
(0 - 1)
5.70
|
|
(2 - 0)
8.00
|
(1 - 1)
5.85
|
(0 - 2)
18.50
|
|
(2 - 1)
12.50
|
(2 - 2)
34.00
|
(1 - 2)
18.75
|
|
(3 - 0)
23.00
|
(0 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 1)
35.00
|
(1 - 3)
64.00
|
|
|
(3 - 2)
73.00
|
||
|
(4 - 0)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Jeonbuk Hyundai Motors | Pohang Steelers FC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.40
|
(+1.5)
1.086
|
|
(-1.0)
4.15
|
(+1.0)
1.157
|
|
(0)
1.43
|
(0)
2.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.80
|
(0.5)
1.188
|
|
(1.0)
2.625
|
(1.0)
1.38
|
|
(1.5)
1.66
|
(1.5)
2.06
|
|
(2.0)
1.24
|
(2.0)
3.34
|
|
(2.5)
1.143
|
(2.5)
4.333
|
|
(3.0)
1.004
|
(3.0)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeonbuk Hyundai Motors)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.28
|
(0.5)
1.53
|
|
(1.0)
1.48
|
(1.0)
2.44
|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.68
|
|
(2.0)
1.006
|
(2.0)
9.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.12 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Pohang Steelers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.66
|
(0.5)
2.04
|
|
(1.0)
1.133
|
(1.0)
4.90
|
|
(1.5)
1.058
|
(1.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.54 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jeonbuk Hyundai Motors Scorer | 1.53 | 2.28 |
| Pohang Steelers FC Scorer | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer | 3.20 | 1.28 |
| Mål I Begge Halvlege | 5.50 | 1.097 |
| Jeonbuk Hyundai Motors Scorer - Begge Halvlege | 9.80 | 1.009 |
| Jeonbuk Hyundai Motors Scorer - 1. Halvleg | 6.10 | 1.076 |
| Jeonbuk Hyundai Motors Scorer - 2. Halvleg | 1.70 | 1.98 |
| Pohang Steelers FC Scorer - 2. Halvleg | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.98 | 1.188 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.188 | 3.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.50 | 1.097 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.85 | 1.085 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.96 | 1.189 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.20 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.65 | 2.05 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.36 | 2.79 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.30 | 3.08 |
| Jeonbuk Hyundai Motors Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.20 | 1.172 |
| Pohang Steelers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.00 | 1.032 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.31 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.50 | 1.003 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder
6.90
|
|
Uafgjort (Draw)
1.141
|
|
Pohang Steelers FC Vinder
10.50
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder Eller Pohang Steelers FC Vinder
4.20
|
|
Pohang Steelers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.029
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Jeonbuk Hyundai Motors | Pohang Steelers FC |
|---|---|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.184
|
(0.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 4.55 | 1.145 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeonbuk Hyundai Motors) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.076
|
(0.5)
6.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Pohang Steelers FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.025
|
(0.5)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
7.40
|
(4.5)
1.03
|
|
(5.5)
3.96
|
(5.5)
1.18
|
|
(6.5)
2.42
|
(6.5)
1.47
|
|
(7.5)
1.71
|
(7.5)
1.97
|
|
(8.5)
1.35
|
(8.5)
2.84
|
|
(9.5)
1.145
|
(9.5)
4.45
|
|
(10.5)
1.04
|
(10.5)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.