| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.125 | 1.952 | 3.76 | 1.20 | 1.71 | 1.29 |
(0) 1.71 |
(0) 2.01 |
(1.0) 1.59 |
(1.0) 2.15 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(48)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(55)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(34)
|
Markeder på fejl
(26)
|
Periodemarkeder
(68)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Universitatea Craiova Vinder
3.125
|
|
Uafgjort (Draw)
1.952
|
|
Getafe CF Vinder
3.76
|
|
Universitatea Craiova Vinder Eller uafgjort (draw)
1.20
|
|
Universitatea Craiova Vinder Eller Getafe CF Vinder
1.71
|
|
Getafe CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.29
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Universitatea Craiova | Uafgjort (Draw) | Getafe CF |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.05
|
(0 - 0)
2.41
|
(0 - 1)
4.65
|
|
(2 - 0)
14.25
|
(1 - 1)
7.90
|
(0 - 2)
18.00
|
|
(2 - 1)
25.00
|
(2 - 2)
64.00
|
(1 - 2)
28.00
|
|
(3 - 0)
51.00
|
(0 - 3)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Universitatea Craiova | Getafe CF |
|---|---|
|
(-1.0)
8.90
|
(+1.0)
1.015
|
|
(0)
1.71
|
(0)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.40
|
(0.5)
1.45
|
|
(1.0)
1.59
|
(1.0)
2.15
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.18
|
|
(2.0)
1.028
|
(2.0)
7.50
|
|
(2.5)
1.008
|
(2.5)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Universitatea Craiova)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.14
|
|
(1.0)
1.092
|
(1.0)
5.65
|
|
(1.5)
1.039
|
(1.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Getafe CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.48
|
(0.5)
2.39
|
|
(1.0)
1.053
|
(1.0)
6.95
|
|
(1.5)
1.016
|
(1.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.88 | 1.34 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Universitatea Craiova Scorer | 2.15 | 1.59 |
| Getafe CF Scorer | 2.40 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer | 5.20 | 1.111 |
| Universitatea Craiova Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.59 |
| Getafe CF Scorer - 2. Halvleg | 2.40 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.20 | 1.111 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.20 | 1.111 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.45 | 2.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 5.20 | 1.111 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.90 | 1.035 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.70 | 1.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.25 | 1.107 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.27 | 3.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.133 | 4.75 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.114 | 5.10 |
| Universitatea Craiova Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.30 | 1.028 |
| Getafe CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 10.00 | 1.006 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.30 | 1.106 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
7.40
|
(2.5)
1.038
|
|
(3.5)
2.75
|
(3.5)
1.37
|
|
(4.5)
1.59
|
(4.5)
2.15
|
|
(5.5)
1.188
|
(5.5)
3.98
|
|
(6.5)
1.032
|
(6.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.