| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.39 | 4.30 | 6.05 | 1.052 | 1.132 | 2.53 |
(-1.5) 1.85 |
(+1.5) 1.833 |
(4.5) 1.82 |
(4.5) 1.86 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(8)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(7)
|
I Alt-markeder
(14)
|
Periodemarkeder
(8)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Slavia Praha U20 Vinder
1.39
|
|
Uafgjort (Draw)
4.30
|
|
Motor Ceske Budejovice U20 Vinder
6.05
|
|
Slavia Praha U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.052
|
|
Slavia Praha U20 Vinder Eller Motor Ceske Budejovice U20 Vinder
1.132
|
|
Motor Ceske Budejovice U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.53
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kampvinder
Inklusive overtid og straffekonkurrence
|
|
Slavia Praha U20
1.22
|
|
Motor Ceske Budejovice U20
3.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Slavia Praha U20 | Motor Ceske Budejovice U20 |
|---|---|
|
(-2.5)
2.74
|
(+2.5)
1.35
|
|
(-2.0)
2.31
|
(+2.0)
1.49
|
|
(-1.5)
1.85
|
(+1.5)
1.833
|
|
(-1.0)
1.54
|
(+1.0)
2.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
5.90
|
(2.5)
1.068
|
|
(3.5)
2.97
|
(3.5)
1.30
|
|
(4.5)
1.82
|
(4.5)
1.86
|
|
(5.5)
1.33
|
(5.5)
2.83
|
|
(6.5)
1.114
|
(6.5)
4.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Slavia Praha U20)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.41
|
(2.5)
1.52
|
|
(3.5)
1.44
|
(3.5)
2.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Motor Ceske Budejovice U20)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.79
|
(1.5)
1.952
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
4.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Periode
|
|
Slavia Praha U20 Vinder
2.30
|
|
Uafgjort (Draw)
2.78
|
|
Motor Ceske Budejovice U20 Vinder
2.97
|
|
Slavia Praha U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
Slavia Praha U20 Vinder Eller Motor Ceske Budejovice U20 Vinder
1.30
|
|
Motor Ceske Budejovice U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Periode Med Handicap
|
| Slavia Praha U20 | Motor Ceske Budejovice U20 |
|---|---|
|
(0)
1.61
|
(0)
2.07
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.01
|
(1.5)
1.74
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Slavia Praha U20 Vinder
2.13
|
|
Uafgjort (Draw)
2.86
|
|
Motor Ceske Budejovice U20 Vinder
3.22
|
|
Slavia Praha U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.222
|
|
Slavia Praha U20 Vinder Eller Motor Ceske Budejovice U20 Vinder
1.285
|
|
Motor Ceske Budejovice U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Slavia Praha U20 | Motor Ceske Budejovice U20 |
|---|---|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.26
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.08
|
(1.5)
1.69
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.