| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(+2.5) 1.62 |
(-2.5) 2.13 |
(2.5) 1.93 |
(2.5) 1.77 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(13)
|
Hovedmarkeder
(19)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(19)
|
Markeder På Mål
(23)
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| USV Elinkwijk | Uafgjort (Draw) | VV Eemdijk |
|---|---|---|
|
(0 - 2)
1.93
|
||
|
(1 - 2)
13.25
|
||
|
(0 - 3)
2.85
|
||
|
(1 - 3)
19.75
|
||
|
(0 - 4)
8.50
|
||
|
(1 - 4)
43.00
|
||
|
(0 - 5)
30.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| USV Elinkwijk | VV Eemdijk |
|---|---|
|
(+2.0)
6.20
|
(-2.0)
1.059
|
|
(+2.5)
1.62
|
(-2.5)
2.13
|
|
(+3.0)
1.117
|
(-3.0)
4.75
|
|
(+3.5)
1.052
|
(-3.5)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.93
|
(2.5)
1.77
|
|
(3.0)
1.25
|
(3.0)
3.28
|
|
(3.5)
1.114
|
(3.5)
4.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.32 | 1.51 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (USV Elinkwijk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.049
|
(0.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 7.50 | 1.042 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VV Eemdijk)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.74
|
(2.5)
1.98
|
|
(3.0)
1.165
|
(3.0)
4.40
|
|
(3.5)
1.07
|
(3.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.51 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| USV Elinkwijk Scorer | 7.20 | 1.049 |
| Begge Hold Scorer | 7.20 | 1.049 |
| USV Elinkwijk Scorer - 2. Halvleg | 7.20 | 1.049 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 7.20 | 1.049 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 7.20 | 1.049 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.14 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.20 | 1.049 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 8.10 | 1.031 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 7.30 | 1.045 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.21 | 3.74 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.076 | 6.10 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.053 | 6.95 |
| VV Eemdijk Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.05 | 1.65 |
| VV Eemdijk Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.50 | 1.064 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.05 | 1.65 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.50 | 1.064 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.