| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.40 | 3.44 | 1.61 | 2.11 | 1.25 | 1.097 |
(+1.0) 1.47 |
(-1.0) 2.46 |
(2.5) 1.88 |
(2.5) 1.80 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(82)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(39)
|
Markeder På Mål
(53)
|
Halvlegsmarkeder
(94)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(48)
|
Markeder på fejl
(41)
|
Periodemarkeder
(78)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Cagliari Calcio Vinder
5.40
|
|
Uafgjort (Draw)
3.44
|
|
Hellas Verona FC Vinder
1.61
|
|
Cagliari Calcio Vinder Eller uafgjort (draw)
2.11
|
|
Cagliari Calcio Vinder Eller Hellas Verona FC Vinder
1.25
|
|
Hellas Verona FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.097
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
Cagliari Calcio
3.04
|
|
Hellas Verona FC
1.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Cagliari Calcio | Uafgjort (Draw) | Hellas Verona FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.60
|
(1 - 1)
3.85
|
(0 - 1)
4.65
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(2 - 2)
10.25
|
(0 - 2)
5.75
|
|
(3 - 2)
27.00
|
(3 - 3)
56.00
|
(1 - 2)
5.55
|
|
(4 - 1)
61.00
|
(0 - 3)
14.75
|
|
|
(4 - 2)
73.00
|
(1 - 3)
15.00
|
|
|
(2 - 3)
26.00
|
||
|
(0 - 4)
46.00
|
||
|
(1 - 4)
48.00
|
||
|
(2 - 4)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Cagliari Calcio | Hellas Verona FC |
|---|---|
|
(0)
3.86
|
(0)
1.181
|
|
(+1.0)
1.47
|
(-1.0)
2.46
|
|
(+1.5)
1.222
|
(-1.5)
3.48
|
|
(+2.0)
1.017
|
(-2.0)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.65
|
(1.5)
1.125
|
|
(2.0)
3.28
|
(2.0)
1.25
|
|
(2.5)
1.88
|
(2.5)
1.80
|
|
(3.0)
1.39
|
(3.0)
2.59
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.42
|
|
(4.0)
1.045
|
(4.0)
6.75
|
|
(4.5)
1.026
|
(4.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cagliari Calcio)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.48
|
(0.5)
1.45
|
|
(1.0)
1.62
|
(1.0)
2.13
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
3.22
|
|
(2.0)
1.03
|
(2.0)
7.50
|
|
(2.5)
1.009
|
(2.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hellas Verona FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.83
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.58
|
|
(2.5)
1.101
|
(2.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.49 | 2.375 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Cagliari Calcio Scorer | 1.45 | 2.48 |
| Begge Hold Scorer | 1.45 | 2.48 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.80 | 1.086 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.22 | 3.50 |
| Cagliari Calcio Scorer - Begge Halvlege | 7.80 | 1.036 |
| Hellas Verona FC Scorer - Begge Halvlege | 2.04 | 1.66 |
| Cagliari Calcio Scorer - 1. Halvleg | 4.90 | 1.126 |
| Cagliari Calcio Scorer - 2. Halvleg | 1.63 | 2.09 |
| Hellas Verona FC Scorer - 2. Halvleg | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.90 | 1.126 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.375 | 1.49 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.55 | 2.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.45 | 2.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.00 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.00 | 1.032 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.85 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.21 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.68 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.52 | 2.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.93 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.57 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.51 | 1.44 |
| Cagliari Calcio Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Hellas Verona FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.42 | 1.47 |
| Hellas Verona FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.031 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.68 | 2.01 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.35 | 1.103 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Cagliari Calcio Vinder
32.00
|
|
Uafgjort (Draw)
6.05
|
|
Hellas Verona FC Vinder
1.085
|
|
Cagliari Calcio Vinder Eller uafgjort (draw)
5.15
|
|
Cagliari Calcio Vinder Eller Hellas Verona FC Vinder
1.051
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Cagliari Calcio | Hellas Verona FC |
|---|---|
|
(+1.0)
1.50
|
(-1.0)
2.34
|
|
(+1.5)
1.034
|
(-1.5)
7.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
3.32
|
| Ulige | Lige |
| 1.21 | 3.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cagliari Calcio) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.126
|
(0.5)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hellas Verona FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.054
|
(1.5)
6.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
5.80
|
(7.5)
1.072
|
|
(8.5)
3.34
|
(8.5)
1.25
|
|
(9.5)
2.21
|
(9.5)
1.56
|
|
(10.5)
1.64
|
(10.5)
2.07
|
|
(11.5)
1.33
|
(11.5)
2.93
|
|
(12.5)
1.143
|
(12.5)
4.45
|
|
(13.5)
1.043
|
(13.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.