| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.50 | 2.875 | 1.90 | 1.76 | 1.34 | 1.144 |
(0) 3.04 |
(0) 1.32 |
(2.5) 1.48 |
(2.5) 2.43 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(17)
|
Hovedmarkeder
(50)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(53)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Montevideo City Torque Vinder
4.50
|
|
Uafgjort (Draw)
2.875
|
|
A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Vinder
1.90
|
|
Montevideo City Torque Vinder Eller uafgjort (draw)
1.76
|
|
Montevideo City Torque Vinder Eller A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Vinder
1.34
|
|
A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.144
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Montevideo City Torque | Uafgjort (Draw) | A.C.C.S. Cerro Largo F.C. |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
6.00
|
(1 - 1)
2.93
|
(0 - 1)
3.20
|
|
(3 - 1)
18.00
|
(2 - 2)
16.00
|
(0 - 2)
8.50
|
|
(3 - 2)
41.00
|
(1 - 2)
8.60
|
|
|
(4 - 1)
53.00
|
(0 - 3)
38.00
|
|
|
(1 - 3)
41.00
|
||
|
(2 - 3)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Montevideo City Torque | A.C.C.S. Cerro Largo F.C. |
|---|---|
|
(0)
3.04
|
(0)
1.32
|
|
(+1.0)
1.146
|
(-1.0)
4.30
|
|
(+1.5)
1.057
|
(-1.5)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.20
|
(1.5)
1.26
|
|
(2.0)
2.12
|
(2.0)
1.58
|
|
(2.5)
1.48
|
(2.5)
2.43
|
|
(3.0)
1.132
|
(3.0)
4.50
|
|
(3.5)
1.078
|
(3.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.72 | 1.952 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Montevideo City Torque)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.48
|
(0.5)
1.45
|
|
(1.0)
1.60
|
(1.0)
2.17
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
3.22
|
|
(2.0)
1.038
|
(2.0)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (A.C.C.S. Cerro Largo F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.30
|
(1.5)
3.08
|
| Ulige | Lige |
| 1.23 | 3.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Montevideo City Torque Scorer | 1.45 | 2.48 |
| Begge Hold Scorer | 1.45 | 2.48 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 9.60 | 1.011 |
| Montevideo City Torque Scorer - 2. Halvleg | 1.45 | 2.48 |
| A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.75 | 1.134 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.75 | 1.134 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.17 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.45 | 2.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.80 | 1.085 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 2.93 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 1.87 | 1.79 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.59 | 2.15 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.50 | 1.444 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.40 | 1.48 |
| Montevideo City Torque Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.65 | 1.22 |
| Montevideo City Torque Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.50 | 1.002 |
| A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.333 | 1.159 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.23 | 1.55 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.30 | 1.028 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.