| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.533 | 3.52 | 6.00 | 1.071 | 1.222 | 2.24 |
(-1.0) 2.29 |
(+1.0) 1.53 |
(2.5) 1.79 |
(2.5) 1.88 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(29)
|
Hovedmarkeder
(66)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(45)
|
Halvlegsmarkeder
(75)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Supra du Québec Vinder
1.533
|
|
Uafgjort (Draw)
3.52
|
|
Forge Vinder
6.00
|
|
Supra du Québec Vinder Eller uafgjort (draw)
1.071
|
|
Supra du Québec Vinder Eller Forge Vinder
1.222
|
|
Forge Vinder Eller uafgjort (draw)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Supra du Québec | Uafgjort (Draw) | Forge |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.30
|
(1 - 1)
3.98
|
(1 - 2)
8.50
|
|
(2 - 0)
5.50
|
(2 - 2)
11.50
|
(1 - 3)
26.00
|
|
(2 - 1)
5.80
|
(3 - 3)
64.00
|
(2 - 3)
32.00
|
|
(3 - 0)
14.50
|
(1 - 4)
71.00
|
|
|
(3 - 1)
15.75
|
||
|
(3 - 2)
29.00
|
||
|
(4 - 0)
46.00
|
||
|
(4 - 1)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Supra du Québec | Forge |
|---|---|
|
(-2.5)
9.40
|
(+2.5)
1.005
|
|
(-2.0)
8.10
|
(+2.0)
1.023
|
|
(-1.5)
3.32
|
(+1.5)
1.25
|
|
(-1.0)
2.29
|
(+1.0)
1.53
|
|
(0)
1.145
|
(0)
4.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.30
|
(1.5)
1.148
|
|
(2.0)
3.04
|
(2.0)
1.29
|
|
(2.5)
1.79
|
(2.5)
1.88
|
|
(3.0)
1.32
|
(3.0)
2.875
|
|
(3.5)
1.19
|
(3.5)
3.78
|
|
(4.0)
1.027
|
(4.0)
7.60
|
|
(4.5)
1.012
|
(4.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.77 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Supra du Québec)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.84
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.222
|
(2.0)
3.62
|
|
(2.5)
1.096
|
(2.5)
5.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.48 | 2.36 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Forge)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.29
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.50
|
(1.0)
2.375
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.56
|
|
(2.0)
1.009
|
(2.0)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.60 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Forge Scorer | 1.51 | 2.29 |
| Begge Hold Scorer | 1.51 | 2.29 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.35 | 1.062 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.21 | 3.58 |
| Supra du Québec Scorer - Begge Halvlege | 1.97 | 1.69 |
| Supra du Québec Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.69 |
| Forge Scorer - 1. Halvleg | 7.50 | 1.035 |
| Forge Scorer - 2. Halvleg | 1.62 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 7.50 | 1.035 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.63 | 1.39 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.59 | 2.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.51 | 2.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.13 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.05 | 1.175 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.98 | 1.18 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.24 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.727 | 1.92 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.67 | 1.38 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.36 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.31 | 1.50 |
| Supra du Québec Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.36 | 1.48 |
| Supra du Québec Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.029 |
| Forge Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.10 | 1.168 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.72 | 1.93 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.60 | 1.087 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Supra du Québec Vinder
1.014
|
|
Uafgjort (Draw)
9.10
|
|
Forge Vinder
46.00
|
|
Forge Vinder Eller uafgjort (draw)
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Supra du Québec | Forge |
|---|---|
|
(-1.0)
2.04
|
(+1.0)
1.64
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.133
|
(1.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.104 | 5.15 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Supra du Québec) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.014
|
(1.5)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Forge) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.035
|
(0.5)
7.50
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.