| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
9.90 | 3.75 | 1.37 | 2.73 | 1.21 | 1.004 |
(+1.0) 1.63 |
(-1.0) 2.12 |
(1.5) 2.68 |
(1.5) 1.40 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(58)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(31)
|
Halvlegsmarkeder
(55)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Vanraure Hachnohe FC Vinder
9.90
|
|
Uafgjort (Draw)
3.75
|
|
Tochigi Uva FC Vinder
1.37
|
|
Vanraure Hachnohe FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.73
|
|
Vanraure Hachnohe FC Vinder Eller Tochigi Uva FC Vinder
1.21
|
|
Tochigi Uva FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.004
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 2. Runde
|
|
Vanraure Hachnohe FC
4.20
|
|
Tochigi Uva FC
1.185
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Vanraure Hachnohe FC | Uafgjort (Draw) | Tochigi Uva FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
12.00
|
(1 - 1)
3.78
|
(0 - 1)
2.68
|
|
(3 - 1)
43.00
|
(2 - 2)
21.00
|
(0 - 2)
4.80
|
|
(3 - 2)
64.00
|
(1 - 2)
7.60
|
|
|
(0 - 3)
16.75
|
||
|
(1 - 3)
26.00
|
||
|
(2 - 3)
56.00
|
||
|
(0 - 4)
58.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Vanraure Hachnohe FC | Tochigi Uva FC |
|---|---|
|
(0)
7.10
|
(0)
1.038
|
|
(+1.0)
1.63
|
(-1.0)
2.12
|
|
(+1.5)
1.22
|
(-1.5)
3.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.68
|
(1.5)
1.40
|
|
(2.0)
1.727
|
(2.0)
1.90
|
|
(2.5)
1.32
|
(2.5)
2.875
|
|
(3.0)
1.058
|
(3.0)
6.25
|
|
(3.5)
1.029
|
(3.5)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.66 | 2.04 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vanraure Hachnohe FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.70
|
(0.5)
1.98
|
|
(1.0)
1.151
|
(1.0)
4.60
|
|
(1.5)
1.067
|
(1.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.51 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tochigi Uva FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.32
|
|
(2.0)
1.075
|
(2.0)
6.40
|
|
(2.5)
1.032
|
(2.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.35 | 2.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vanraure Hachnohe FC Scorer | 1.98 | 1.70 |
| Begge Hold Scorer | 1.98 | 1.70 |
| Vanraure Hachnohe FC Scorer - 2. Halvleg | 1.98 | 1.70 |
| Tochigi Uva FC Scorer - 2. Halvleg | 2.32 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.75 | 1.134 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.75 | 1.134 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.17 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.98 | 1.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.20 | 1.03 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.78 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.45 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.09 | 1.63 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.84 | 1.82 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.72 | 1.952 |
| Vanraure Hachnohe FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.05 |
| Tochigi Uva FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.84 | 1.35 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.23 | 1.55 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.018 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.