| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
9.40 | 3.80 | 1.363 | 2.71 | 1.194 | 1.006 |
(+1.0) 1.68 |
(-1.0) 2.02 |
(2.5) 1.40 |
(2.5) 2.65 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(49)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Montevideo Wanderers F.C. Vinder
9.40
|
|
Uafgjort (Draw)
3.80
|
|
C.A. Cerro Vinder
1.363
|
|
Montevideo Wanderers F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
2.71
|
|
Montevideo Wanderers F.C. Vinder Eller C.A. Cerro Vinder
1.194
|
|
C.A. Cerro Vinder Eller uafgjort (draw)
1.006
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Montevideo Wanderers F.C. | Uafgjort (Draw) | C.A. Cerro |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
11.75
|
(1 - 1)
3.90
|
(0 - 1)
2.83
|
|
(3 - 1)
43.00
|
(2 - 2)
19.00
|
(0 - 2)
4.65
|
|
(3 - 2)
61.00
|
(1 - 2)
7.00
|
|
|
(0 - 3)
14.75
|
||
|
(1 - 3)
23.00
|
||
|
(2 - 3)
51.00
|
||
|
(0 - 4)
53.00
|
||
|
(1 - 4)
69.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Montevideo Wanderers F.C. | C.A. Cerro |
|---|---|
|
(0)
7.00
|
(0)
1.043
|
|
(+1.0)
1.68
|
(-1.0)
2.02
|
|
(+1.5)
1.25
|
(-1.5)
3.32
|
|
(+2.0)
1.01
|
(-2.0)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.83
|
(1.5)
1.33
|
|
(2.0)
1.89
|
(2.0)
1.74
|
|
(2.5)
1.40
|
(2.5)
2.65
|
|
(3.0)
1.089
|
(3.0)
5.35
|
|
(3.5)
1.051
|
(3.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.68 | 1.99 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Montevideo Wanderers F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.73
|
(0.5)
1.92
|
|
(1.0)
1.171
|
(1.0)
4.30
|
|
(1.5)
1.077
|
(1.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.46 | 1.444 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.A. Cerro)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.59
|
(1.5)
2.13
|
|
(2.0)
1.113
|
(2.0)
5.30
|
|
(2.5)
1.048
|
(2.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.39 | 2.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Montevideo Wanderers F.C. Scorer | 1.92 | 1.73 |
| Begge Hold Scorer | 1.92 | 1.73 |
| Montevideo Wanderers F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.92 | 1.73 |
| C.A. Cerro Scorer - 2. Halvleg | 2.13 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.20 | 1.161 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.20 | 1.161 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.00 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.92 | 1.73 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.10 | 1.043 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.90 | 1.188 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.44 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.04 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.92 | 1.727 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.77 | 1.87 |
| Montevideo Wanderers F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.65 | 1.053 |
| C.A. Cerro Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.60 | 1.40 |
| C.A. Cerro Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.30 | 1.008 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.08 | 1.62 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.03 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.