| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.142 | 7.10 | 10.00 | — | 1.026 | 4.20 |
(-2.5) 1.66 |
(+2.5) 2.07 |
(8.5) 2.16 |
(8.5) 1.60 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(35)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(20)
|
Periodemarkeder
(24)
|
Markeder På Mål
(10)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder
1.142
|
|
Uafgjort (Draw)
7.10
|
|
Swan Valley Stampeders Vinder
10.00
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder Eller Swan Valley Stampeders Vinder
1.026
|
|
Swan Valley Stampeders Vinder Eller uafgjort (draw)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Waywayseecappo Wolverines | Swan Valley Stampeders |
|---|---|
|
(-4.0)
3.72
|
(+4.0)
1.196
|
|
(-3.5)
2.59
|
(+3.5)
1.39
|
|
(-3.0)
2.06
|
(+3.0)
1.615
|
|
(-2.5)
1.66
|
(+2.5)
2.07
|
|
(-2.0)
1.41
|
(+2.0)
2.53
|
|
(-1.5)
1.32
|
(+1.5)
2.875
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
6.20
|
(6.5)
1.059
|
|
(7.5)
3.34
|
(7.5)
1.24
|
|
(8.5)
2.16
|
(8.5)
1.60
|
|
(9.5)
1.55
|
(9.5)
2.17
|
|
(10.5)
1.25
|
(10.5)
3.28
|
|
(11.5)
1.098
|
(11.5)
5.15
|
|
(12.5)
1.02
|
(12.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Waywayseecappo Wolverines)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
4.35
|
(4.5)
1.186
|
|
(5.5)
2.11
|
(5.5)
1.67
|
|
(6.5)
1.39
|
(6.5)
2.83
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Swan Valley Stampeders)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.61
|
(2.5)
1.45
|
|
(3.5)
1.55
|
(3.5)
2.35
|
|
(4.5)
1.175
|
(4.5)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Periode
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder
1.94
|
|
Uafgjort (Draw)
3.30
|
|
Swan Valley Stampeders Vinder
3.20
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder Eller Swan Valley Stampeders Vinder
1.21
|
|
Swan Valley Stampeders Vinder Eller uafgjort (draw)
1.63
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Periode Med Handicap
|
| Waywayseecappo Wolverines | Swan Valley Stampeders |
|---|---|
|
(-1.0)
2.875
|
(+1.0)
1.32
|
|
(0)
1.46
|
(0)
2.375
|
|
(+1.0)
1.072
|
(-1.0)
5.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.18
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
2.39
|
(2.0)
1.533
|
|
(2.5)
1.727
|
(2.5)
2.03
|
|
(3.0)
1.38
|
(3.0)
2.875
|
|
(3.5)
1.26
|
(3.5)
3.58
|
|
(4.0)
1.088
|
(4.0)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder
2.06
|
|
Uafgjort (Draw)
3.36
|
|
Swan Valley Stampeders Vinder
2.875
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
|
Waywayseecappo Wolverines Vinder Eller Swan Valley Stampeders Vinder
1.21
|
|
Swan Valley Stampeders Vinder Eller uafgjort (draw)
1.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Waywayseecappo Wolverines | Swan Valley Stampeders |
|---|---|
|
(-1.0)
3.20
|
(+1.0)
1.26
|
|
(0)
1.56
|
(0)
2.15
|
|
(+1.0)
1.111
|
(-1.0)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.44
|
(1.5)
1.28
|
|
(2.0)
2.65
|
(2.0)
1.44
|
|
(2.5)
1.84
|
(2.5)
1.89
|
|
(3.0)
1.45
|
(3.0)
2.61
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
3.30
|
|
(4.0)
1.117
|
(4.0)
5.70
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.