| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.035 | 9.80 | 29.00 | 1.001 | 1.004 | 7.40 |
(-1.5) 1.48 |
(+1.5) 2.42 |
(6.5) 2.24 |
(6.5) 1.55 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(23)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(19)
|
Markeder På Mål
(7)
|
Halvlegsmarkeder
(14)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ballyclare Comrades FC Vinder
1.035
|
|
Uafgjort (Draw)
9.80
|
|
Ards FC Vinder
29.00
|
|
Ballyclare Comrades FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.001
|
|
Ballyclare Comrades FC Vinder Eller Ards FC Vinder
1.004
|
|
Ards FC Vinder Eller uafgjort (draw)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Kvartfinale
|
|
Ballyclare Comrades FC
1.003
|
|
Ards FC
11.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Ballyclare Comrades FC | Ards FC |
|---|---|
|
(-1.5)
1.48
|
(+1.5)
2.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 6)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
2.24
|
(6.5)
1.55
|
|
(7.0)
1.45
|
(7.0)
2.41
|
|
(7.5)
1.21
|
(7.5)
3.58
|
|
(8.0)
1.008
|
(8.0)
8.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.58 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ballyclare Comrades FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
1.26
|
(4.5)
3.40
|
| Ulige | Lige |
| 3.80 | 1.195 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ards FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.71
|
(2.5)
1.99
|
|
(3.0)
1.156
|
(3.0)
4.40
|
|
(3.5)
1.065
|
(3.5)
6.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.53 | 1.42 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.