| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.131 | 6.00 | 19.00 | 1.003 | 1.071 | 4.60 |
(-1.5) 1.97 |
(+1.5) 1.72 |
(2.5) 1.63 |
(2.5) 2.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(48)
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(33)
|
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Markeder på hjørnespark
(36)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
PFC Navbahor Namangan Vinder
1.131
|
|
Uafgjort (Draw)
6.00
|
|
PFC Lokomotiv Tashkent Vinder
19.00
|
|
PFC Navbahor Namangan Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
|
PFC Navbahor Namangan Vinder Eller PFC Lokomotiv Tashkent Vinder
1.071
|
|
PFC Lokomotiv Tashkent Vinder Eller uafgjort (draw)
4.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| PFC Navbahor Namangan | Uafgjort (Draw) | PFC Lokomotiv Tashkent |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.58
|
(1 - 1)
6.75
|
(1 - 2)
25.00
|
|
(2 - 0)
3.58
|
(2 - 2)
25.00
|
|
|
(2 - 1)
7.00
|
||
|
(3 - 0)
6.95
|
||
|
(3 - 1)
14.00
|
||
|
(3 - 2)
43.00
|
||
|
(4 - 0)
19.00
|
||
|
(4 - 1)
35.00
|
||
|
(5 - 0)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| PFC Navbahor Namangan | PFC Lokomotiv Tashkent |
|---|---|
|
(-2.5)
4.55
|
(+2.5)
1.135
|
|
(-2.0)
3.38
|
(+2.0)
1.24
|
|
(-1.5)
1.97
|
(+1.5)
1.72
|
|
(-1.0)
1.29
|
(+1.0)
3.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.49
|
(2.0)
1.42
|
|
(2.5)
1.63
|
(2.5)
2.10
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.50
|
|
(3.5)
1.133
|
(3.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.727 | 1.92 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Navbahor Namangan)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.34
|
(1.5)
1.49
|
|
(2.0)
1.56
|
(2.0)
2.24
|
|
(2.5)
1.26
|
(2.5)
3.34
|
|
(3.0)
1.026
|
(3.0)
7.70
|
|
(3.5)
1.007
|
(3.5)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.60 | 2.11 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (PFC Lokomotiv Tashkent)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.50
|
(0.5)
2.31
|
|
(1.0)
1.071
|
(1.0)
6.50
|
|
(1.5)
1.029
|
(1.5)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.79 | 1.35 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| PFC Lokomotiv Tashkent Scorer | 2.31 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer | 2.31 | 1.50 |
| PFC Navbahor Namangan Scorer - 2. Halvleg | 1.49 | 2.34 |
| PFC Lokomotiv Tashkent Scorer - 2. Halvleg | 2.31 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.58 | 1.22 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.51 | 2.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.31 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.90 | 1.076 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.75 | 1.052 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.63 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.39 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.99 | 1.68 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.63 | 2.06 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.53 | 2.24 |
| PFC Navbahor Namangan Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.68 | 1.99 |
| PFC Navbahor Namangan Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.20 | 1.161 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.56 | 2.18 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.173 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
5.85
|
(7.5)
1.07
|
|
(8.5)
3.14
|
(8.5)
1.28
|
|
(9.5)
2.01
|
(9.5)
1.66
|
|
(10.5)
1.49
|
(10.5)
2.34
|
|
(11.5)
1.22
|
(11.5)
3.50
|
|
(12.5)
1.074
|
(12.5)
5.75
|
|
(13.5)
1.003
|
(13.5)
9.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.