| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 2.29 |
(+2.5) 1.54 |
(3.5) 1.64 |
(3.5) 2.10 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(40)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(39)
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Santa Fe | Uafgjort (Draw) | Fortaleza |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
3.74
|
(2 - 2)
15.75
|
(2 - 3)
56.00
|
|
(2 - 1)
5.45
|
(3 - 3)
58.00
|
|
|
(3 - 0)
3.80
|
||
|
(3 - 1)
6.30
|
||
|
(3 - 2)
18.50
|
||
|
(4 - 0)
8.40
|
||
|
(4 - 1)
13.50
|
||
|
(4 - 2)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
25.00
|
||
|
(5 - 1)
38.00
|
||
|
(6 - 0)
69.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Santa Fe | Fortaleza |
|---|---|
|
(-3.5)
5.65
|
(+3.5)
1.078
|
|
(-3.0)
4.40
|
(+3.0)
1.14
|
|
(-2.5)
2.29
|
(+2.5)
1.54
|
|
(-2.0)
1.48
|
(+2.0)
2.33
|
|
(-1.5)
1.22
|
(+1.5)
3.50
|
|
(-1.0)
1.007
|
(+1.0)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.74
|
(2.5)
1.194
|
|
(3.0)
2.56
|
(3.0)
1.40
|
|
(3.5)
1.64
|
(3.5)
2.10
|
|
(4.0)
1.23
|
(4.0)
3.42
|
|
(4.5)
1.136
|
(4.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Santa Fe)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.17
|
(2.5)
1.60
|
|
(3.0)
1.41
|
(3.0)
2.61
|
|
(3.5)
1.182
|
(3.5)
3.88
|
| Ulige | Lige |
| 2.19 | 1.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Fortaleza)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.69
|
(0.5)
2.00
|
|
(1.0)
1.155
|
(1.0)
4.55
|
|
(1.5)
1.071
|
(1.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.54 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Fortaleza Scorer | 2.00 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer | 2.00 | 1.69 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.30 | 1.071 |
| Santa Fe Scorer - 2. Halvleg | 1.59 | 2.15 |
| Fortaleza Scorer - 2. Halvleg | 2.00 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.14 | 1.29 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.666 | 2.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.00 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.79 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.35 | 1.104 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.80 | 1.085 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.93 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.27 | 1.533 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.12 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.79 | 1.87 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.71 | 1.97 |
| Santa Fe Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.97 | 1.71 |
| Santa Fe Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.102 |
| Fortaleza Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.60 | 1.04 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.75 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.30 | 1.105 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.