| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.059 | 9.00 | 22.00 | — | 1.01 | 6.40 |
(-2.0) 2.09 |
(+2.0) 1.64 |
(3.5) 1.64 |
(3.5) 2.09 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(46)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
UD Castellonense Vinder
1.059
|
|
Uafgjort (Draw)
9.00
|
|
UCAM Murcia CF Vinder
22.00
|
|
UD Castellonense Vinder Eller UCAM Murcia CF Vinder
1.01
|
|
UCAM Murcia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| UD Castellonense | Uafgjort (Draw) | UCAM Murcia CF |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
3.70
|
(2 - 2)
9.70
|
(2 - 3)
31.00
|
|
(2 - 1)
4.30
|
(3 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 0)
5.05
|
||
|
(3 - 1)
6.40
|
||
|
(3 - 2)
14.75
|
||
|
(4 - 0)
14.00
|
||
|
(4 - 1)
17.50
|
||
|
(4 - 2)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
48.00
|
||
|
(5 - 1)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| UD Castellonense | UCAM Murcia CF |
|---|---|
|
(-3.5)
9.30
|
(+3.5)
1.008
|
|
(-3.0)
7.80
|
(+3.0)
1.029
|
|
(-2.5)
3.10
|
(+2.5)
1.285
|
|
(-2.0)
2.09
|
(+2.0)
1.64
|
|
(-1.5)
1.43
|
(+1.5)
2.49
|
|
(-1.0)
1.102
|
(+1.0)
5.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.70
|
(2.5)
1.197
|
|
(3.0)
2.56
|
(3.0)
1.40
|
|
(3.5)
1.64
|
(3.5)
2.09
|
|
(4.0)
1.23
|
(4.0)
3.42
|
|
(4.5)
1.135
|
(4.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (UD Castellonense)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.78
|
(2.5)
1.86
|
|
(3.0)
1.20
|
(3.0)
3.92
|
|
(3.5)
1.092
|
(3.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.41 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (UCAM Murcia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.01
|
(0.5)
1.66
|
|
(1.0)
1.35
|
(1.0)
2.875
|
|
(1.5)
1.161
|
(1.5)
4.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.24 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| UCAM Murcia CF Scorer | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer | 1.66 | 2.01 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.30 | 1.161 |
| UD Castellonense Scorer - 2. Halvleg | 1.86 | 1.78 |
| UCAM Murcia CF Scorer - 2. Halvleg | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.20 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.20 | 1.27 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.94 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.41 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.80 | 1.122 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.55 | 1.137 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.34 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.84 | 1.80 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.34 | 1.49 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.08 | 1.62 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 2.01 | 1.66 |
| UD Castellonense Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.50 | 1.43 |
| UD Castellonense Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.20 | 1.023 |
| UCAM Murcia CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.95 | 1.115 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.31 | 1.50 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.03 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.