|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.125 | 6.15 | 1.62 | 2.02 | 1.053 | 1.27 |
(+1.5) 1.666 |
(-1.5) 2.07 |
(51.5) 1.71 |
(51.5) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(2)
|
Handicapmarkeder
(6)
|
|
I Alt-markeder
(15)
|
Halvlegsmarkeder
(8)
|
Markeder På Mål
(3)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Istres Provence Handball
3.125
|
|
Uafgjort (Draw)
6.15
|
|
Billere Handball Pau Pyrénées
1.62
|
|
Istres Provence Handball Eller uafgjort (draw)
2.02
|
|
Istres Provence Handball Eller Billere Handball Pau Pyrénées
1.053
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Billere Handball Pau Pyrénées
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kamp Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Istres Provence Handball | Billere Handball Pau Pyrénées |
|---|---|
|
(0)
2.64
|
(0)
1.40
|
|
(+1.0)
1.87
|
(-1.0)
1.81
|
|
(+1.5)
1.666
|
(-1.5)
2.07
|
|
(+2.0)
1.48
|
(-2.0)
2.43
|
|
(+2.5)
1.38
|
(-2.5)
2.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 36)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(50.5)
2.10
|
(50.5)
1.615
|
|
(51.0)
1.88
|
(51.0)
1.80
|
|
(51.5)
1.71
|
(51.5)
2.02
|
|
(52.0)
1.52
|
(52.0)
2.33
|
|
(52.5)
1.41
|
(52.5)
2.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Istres Provence Handball)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
2.14
|
(24.5)
1.60
|
|
(25.0)
1.81
|
(25.0)
1.87
|
|
(25.5)
1.56
|
(25.5)
2.21
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Billere Handball Pau Pyrénées)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(25.5)
2.28
|
(25.5)
1.53
|
|
(26.0)
1.92
|
(26.0)
1.77
|
|
(26.5)
1.62
|
(26.5)
2.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg
|
|
Istres Provence Handball
1.088
|
|
Uafgjort (Draw)
15.75
|
|
Billere Handball Pau Pyrénées
7.80
|
|
Istres Provence Handball Eller uafgjort (draw)
1.023
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Billere Handball Pau Pyrénées
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
2. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Istres Provence Handball | Billere Handball Pau Pyrénées |
|---|---|
|
(-6.5)
4.60
|
(+6.5)
1.143
|
|
(-3.5)
1.66
|
(+3.5)
2.06
|
|
(-2.5)
1.38
|
(+2.5)
2.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 2. Halvleg
(nuværende antal point: 13)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(27.5)
2.11
|
(27.5)
1.615
|
|
(28.5)
1.70
|
(28.5)
2.01
|
|
(29.5)
1.42
|
(29.5)
2.57
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.