|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.25 | 9.20 | 5.20 | 1.087 | — | 3.24 |
(-3.5) 1.88 |
(+3.5) 1.82 |
(53.5) 1.95 |
(53.5) 1.77 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(2)
|
Handicapmarkeder
(6)
|
|
I Alt-markeder
(15)
|
Halvlegsmarkeder
(8)
|
Markeder På Mål
(3)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Saintes
1.25
|
|
Uafgjort (Draw)
9.20
|
|
Massy Essonne Handball
5.20
|
|
Saintes Eller uafgjort (draw)
1.087
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Massy Essonne Handball
3.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kamp Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Saintes | Massy Essonne Handball |
|---|---|
|
(-4.5)
2.23
|
(+4.5)
1.55
|
|
(-4.0)
2.06
|
(+4.0)
1.66
|
|
(-3.5)
1.88
|
(+3.5)
1.82
|
|
(-3.0)
1.72
|
(+3.0)
1.98
|
|
(-2.5)
1.60
|
(+2.5)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 23)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(52.5)
2.28
|
(52.5)
1.53
|
|
(53.0)
2.13
|
(53.0)
1.62
|
|
(53.5)
1.95
|
(53.5)
1.77
|
|
(54.0)
1.78
|
(54.0)
1.90
|
|
(54.5)
1.66
|
(54.5)
2.04
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Saintes)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(28.0)
2.15
|
(28.0)
1.59
|
|
(28.5)
1.88
|
(28.5)
1.80
|
|
(29.0)
1.67
|
(29.0)
2.02
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Massy Essonne Handball)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
2.14
|
(24.5)
1.60
|
|
(25.0)
1.89
|
(25.0)
1.79
|
|
(25.5)
1.68
|
(25.5)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg
|
|
Saintes
1.87
|
|
Uafgjort (Draw)
9.50
|
|
Massy Essonne Handball
2.13
|
|
Saintes Eller uafgjort (draw)
1.59
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Massy Essonne Handball
1.81
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
2. Halvleg Med Handicap
|
| Saintes | Massy Essonne Handball |
|---|---|
|
(-2.5)
2.75
|
(+2.5)
1.37
|
|
(-1.5)
2.24
|
(+1.5)
1.56
|
|
(0)
1.71
|
(0)
1.97
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(29.5)
2.28
|
(29.5)
1.53
|
|
(30.5)
1.93
|
(30.5)
1.76
|
|
(31.5)
1.66
|
(31.5)
2.04
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.