| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.78 | 2.15 | 2.69 | 1.38 | 1.58 | 1.196 |
(0) 2.17 |
(0) 1.59 |
(1.5) 1.40 |
(1.5) 2.65 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(28)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(15)
|
Halvlegsmarkeder
(17)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Watford FC Kvinder Vinder
3.78
|
|
Uafgjort (Draw)
2.15
|
|
Burnley FC Kvinder Vinder
2.69
|
|
Watford FC Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.38
|
|
Watford FC Kvinder Vinder Eller Burnley FC Kvinder Vinder
1.58
|
|
Burnley FC Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.196
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Watford FC Kvinder | Burnley FC Kvinder |
|---|---|
|
(0)
2.17
|
(0)
1.59
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.83
|
(0.5)
1.33
|
|
(1.0)
1.89
|
(1.0)
1.74
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.65
|
|
(2.0)
1.09
|
(2.0)
5.30
|
|
(2.5)
1.051
|
(2.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Watford FC Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.56
|
(0.5)
2.18
|
|
(1.0)
1.089
|
(1.0)
5.90
|
|
(1.5)
1.038
|
(1.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Burnley FC Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.85
|
|
(1.0)
1.197
|
(1.0)
3.95
|
|
(1.5)
1.089
|
(1.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.39 | 1.47 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.