| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.0) 1.59 |
(+3.0) 2.17 |
(3.5) 1.68 |
(3.5) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(11)
|
Hovedmarkeder
(20)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(16)
|
Markeder På Mål
(20)
|
Halvlegsmarkeder
(26)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Waterford FC | Uafgjort (Draw) | Sligo Rovers FC |
|---|---|---|
|
(3 - 0)
1.68
|
||
|
(3 - 1)
5.70
|
||
|
(3 - 2)
30.00
|
||
|
(4 - 0)
4.35
|
||
|
(4 - 1)
14.50
|
||
|
(4 - 2)
58.00
|
||
|
(5 - 0)
19.75
|
||
|
(5 - 1)
48.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Waterford FC | Sligo Rovers FC |
|---|---|
|
(-3.5)
3.62
|
(+3.5)
1.21
|
|
(-3.0)
1.59
|
(+3.0)
2.17
|
|
(-2.5)
1.114
|
(+2.5)
4.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
1.68
|
(3.5)
2.02
|
|
(4.0)
1.13
|
(4.0)
4.55
|
|
(4.5)
1.056
|
(4.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.42 | 2.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Waterford FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
1.32
|
(3.5)
3.02
|
|
(4.0)
1.003
|
(4.0)
11.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.24 | 3.42 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sligo Rovers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.20
|
(0.5)
3.75
|
| Ulige | Lige |
| 4.20 | 1.162 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Sligo Rovers FC Scorer | 3.75 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer | 3.75 | 1.20 |
| Sligo Rovers FC Scorer - 2. Halvleg | 3.75 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.75 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.75 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.75 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.50 | 1.019 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.70 | 1.083 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 4.10 | 1.171 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 3.80 | 1.195 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.26 | 3.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.21 | 3.66 |
| Waterford FC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.34 | 1.25 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.34 | 1.25 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.