| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.28 | 4.10 | 13.00 | — | 1.165 | 3.125 |
(-1.0) 1.93 |
(+1.0) 1.75 |
(1.5) 2.36 |
(1.5) 1.50 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(36)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(25)
|
Halvlegsmarkeder
(48)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
MLS Vinder
1.28
|
|
Uafgjort (Draw)
4.10
|
|
Kanan Veng FC Vinder
13.00
|
|
MLS Vinder Eller Kanan Veng FC Vinder
1.165
|
|
Kanan Veng FC Vinder Eller uafgjort (draw)
3.125
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| MLS | Uafgjort (Draw) | Kanan Veng FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.36
|
(1 - 1)
4.10
|
(1 - 2)
15.00
|
|
(2 - 0)
4.55
|
(2 - 2)
27.00
|
(1 - 3)
56.00
|
|
(2 - 1)
8.50
|
||
|
(3 - 0)
16.50
|
||
|
(3 - 1)
29.00
|
||
|
(3 - 2)
67.00
|
||
|
(4 - 0)
58.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| MLS | Kanan Veng FC |
|---|---|
|
(-1.5)
3.48
|
(+1.5)
1.23
|
|
(-1.0)
1.93
|
(+1.0)
1.75
|
|
(0)
1.005
|
(0)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.36
|
(1.5)
1.50
|
|
(2.0)
1.51
|
(2.0)
2.26
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.42
|
|
(3.0)
1.018
|
(3.0)
8.10
|
|
(3.5)
1.002
|
(3.5)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.60 | 2.11 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (MLS)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.43
|
|
(2.0)
1.054
|
(2.0)
6.90
|
|
(2.5)
1.013
|
(2.5)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.32 | 2.92 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kanan Veng FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.27
|
|
(1.0)
1.076
|
(1.0)
6.30
|
|
(1.5)
1.031
|
(1.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.75 | 1.36 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Kanan Veng FC Scorer | 2.27 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer | 2.27 | 1.52 |
| Kanan Veng FC Scorer - 2. Halvleg | 2.27 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.27 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.27 | 1.52 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.36 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.27 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.20 | 1.161 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.10 | 1.17 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.67 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.36 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.65 | 2.03 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.54 | 2.22 |
| MLS Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.86 | 1.333 |
| Kanan Veng FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.012 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.39 | 1.47 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.80 | 1.003 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.