| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.45 | 1.97 | 2.43 | 1.45 | 1.69 | 1.089 |
(0) 2.86 |
(0) 1.35 |
(0.5) 2.38 |
(0.5) 1.49 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(26)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(21)
|
Markeder På Mål
(12)
|
Halvlegsmarkeder
(15)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Illés Akadémia Haladás U19 Vinder
5.45
|
|
Uafgjort (Draw)
1.97
|
|
Ferencvárosi U19 Vinder
2.43
|
|
Illés Akadémia Haladás U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
|
Illés Akadémia Haladás U19 Vinder Eller Ferencvárosi U19 Vinder
1.69
|
|
Ferencvárosi U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.089
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Illés Akadémia Haladás U19 | Ferencvárosi U19 |
|---|---|
|
(0)
2.86
|
(0)
1.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.38
|
(0.5)
1.49
|
|
(1.0)
1.54
|
(1.0)
2.19
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.34
|
|
(2.0)
1.023
|
(2.0)
7.80
|
|
(2.5)
1.005
|
(2.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Illés Akadémia Haladás U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.31
|
(0.5)
2.97
|
| Ulige | Lige |
| 3.42 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ferencvárosi U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.74
|
(0.5)
1.909
|
|
(1.0)
1.172
|
(1.0)
4.25
|
|
(1.5)
1.077
|
(1.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.41 | 1.46 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.