| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.75 | 1.83 | 2.91 | 1.32 | 1.81 | 1.123 |
(0) 2.34 |
(0) 1.51 |
(0.5) 2.16 |
(0.5) 1.60 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(15)
|
Hovedmarkeder
(41)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(21)
|
Markeder På Mål
(26)
|
Halvlegsmarkeder
(49)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Flackwell Heath Vinder
4.75
|
|
Uafgjort (Draw)
1.83
|
|
Hanwell Town Vinder
2.91
|
|
Flackwell Heath Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
Flackwell Heath Vinder Eller Hanwell Town Vinder
1.81
|
|
Hanwell Town Vinder Eller uafgjort (draw)
1.123
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 2. Kvalifikationsrunde
|
|
Flackwell Heath
2.52
|
|
Hanwell Town
1.46
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Flackwell Heath | Uafgjort (Draw) | Hanwell Town |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.55
|
(0 - 0)
2.16
|
(0 - 1)
3.82
|
|
(2 - 0)
26.00
|
(1 - 1)
9.70
|
(0 - 2)
14.00
|
|
(2 - 1)
41.00
|
(1 - 2)
31.00
|
|
|
(0 - 3)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Flackwell Heath | Hanwell Town |
|---|---|
|
(0)
2.34
|
(0)
1.51
|
|
(+1.0)
1.021
|
(-1.0)
8.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.16
|
(0.5)
1.60
|
|
(1.0)
1.39
|
(1.0)
2.59
|
|
(1.5)
1.178
|
(1.5)
3.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.18 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Flackwell Heath)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
2.92
|
|
(1.0)
1.005
|
(1.0)
10.75
|
| Ulige | Lige |
| 3.34 | 1.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hanwell Town)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.55
|
(0.5)
2.20
|
|
(1.0)
1.086
|
(1.0)
6.00
|
|
(1.5)
1.036
|
(1.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.71 | 1.37 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Flackwell Heath Scorer | 2.92 | 1.32 |
| Hanwell Town Scorer | 2.20 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer | 6.30 | 1.063 |
| Flackwell Heath Scorer - 2. Halvleg | 2.92 | 1.32 |
| Hanwell Town Scorer - 2. Halvleg | 2.20 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.30 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.30 | 1.063 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.60 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 6.30 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 9.70 | 1.005 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.75 | 1.051 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.183 | 3.94 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.08 | 5.75 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.065 | 6.25 |
| Hanwell Town Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.30 | 1.021 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.15 | 1.067 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.