| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.41 | 3.58 | 8.80 | 1.013 | 1.222 | 2.55 |
(-1.0) 2.23 |
(+1.0) 1.56 |
(2.5) 1.38 |
(2.5) 2.73 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(49)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(31)
|
Halvlegsmarkeder
(56)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Panthere du Ndé Vinder
1.41
|
|
Uafgjort (Draw)
3.58
|
|
Rayon FC Vinder
8.80
|
|
Panthere du Ndé Vinder Eller uafgjort (draw)
1.013
|
|
Panthere du Ndé Vinder Eller Rayon FC Vinder
1.222
|
|
Rayon FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Panthere du Ndé | Uafgjort (Draw) | Rayon FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.78
|
(1 - 1)
3.72
|
(1 - 2)
11.00
|
|
(2 - 0)
5.05
|
(2 - 2)
19.00
|
(1 - 3)
41.00
|
|
(2 - 1)
7.40
|
(2 - 3)
58.00
|
|
|
(3 - 0)
17.50
|
||
|
(3 - 1)
25.00
|
||
|
(3 - 2)
53.00
|
||
|
(4 - 0)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Panthere du Ndé | Rayon FC |
|---|---|
|
(-1.5)
3.62
|
(+1.5)
1.21
|
|
(-1.0)
2.23
|
(+1.0)
1.56
|
|
(0)
1.06
|
(0)
6.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.78
|
(1.5)
1.34
|
|
(2.0)
1.83
|
(2.0)
1.79
|
|
(2.5)
1.38
|
(2.5)
2.73
|
|
(3.0)
1.079
|
(3.0)
5.60
|
|
(3.5)
1.044
|
(3.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.67 | 2.00 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Panthere du Ndé)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.27
|
|
(2.0)
1.079
|
(2.0)
6.20
|
|
(2.5)
1.034
|
(2.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.35 | 2.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayon FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.86
|
|
(1.0)
1.193
|
(1.0)
4.00
|
|
(1.5)
1.088
|
(1.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.41 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rayon FC Scorer | 1.86 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer | 1.86 | 1.78 |
| Panthere du Ndé Scorer - 2. Halvleg | 2.27 | 1.52 |
| Rayon FC Scorer - 2. Halvleg | 1.86 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.40 | 1.148 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.40 | 1.148 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.09 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.86 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.30 | 1.039 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.72 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.34 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.97 | 1.69 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.93 | 1.72 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.80 | 1.84 |
| Panthere du Ndé Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.83 | 1.34 |
| Rayon FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.25 | 1.064 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.16 | 1.57 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.50 | 1.019 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.