| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
10.50 | 1.089 | 11.50 | 1.004 | 5.45 | 1.002 |
(0) 1.74 |
(0) 1.94 |
(0.5) 1.107 |
(0.5) 5.35 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(6)
|
Hovedmarkeder
(6)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(5)
|
Markeder På Mål
(3)
|
Halvlegsmarkeder
(6)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ceará U20 Vinder
10.50
|
|
Uafgjort (Draw)
1.089
|
|
Fortaleza CE U20 Vinder
11.50
|
|
Ceará U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.004
|
|
Ceará U20 Vinder Eller Fortaleza CE U20 Vinder
5.45
|
|
Fortaleza CE U20 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.002
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Ceará U20 | Fortaleza CE U20 |
|---|---|
|
(0)
1.74
|
(0)
1.94
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.107
|
(0.5)
5.35
|
| Ulige | Lige |
| 5.65 | 1.085 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ceará U20)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.019
|
(0.5)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Fortaleza CE U20)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.01
|
(0.5)
9.10
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.