| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.25 | 2.26 | 2.36 | 1.48 | 1.52 | 1.155 |
(0) 2.50 |
(0) 1.45 |
(1.5) 1.47 |
(1.5) 2.45 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(47)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CF Calamocha Vinder
4.25
|
|
Uafgjort (Draw)
2.26
|
|
Terrassa FC Vinder
2.36
|
|
CF Calamocha Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
|
CF Calamocha Vinder Eller Terrassa FC Vinder
1.52
|
|
Terrassa FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.155
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| CF Calamocha | Uafgjort (Draw) | Terrassa FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.65
|
(0 - 0)
3.08
|
(0 - 1)
3.66
|
|
(2 - 0)
21.00
|
(1 - 1)
6.85
|
(0 - 2)
9.50
|
|
(2 - 1)
25.00
|
(2 - 2)
48.00
|
(1 - 2)
16.75
|
|
(3 - 0)
73.00
|
(0 - 3)
31.00
|
|
|
(1 - 3)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CF Calamocha | Terrassa FC |
|---|---|
|
(0)
2.50
|
(0)
1.45
|
|
(+1.0)
1.107
|
(-1.0)
5.05
|
|
(+1.5)
1.054
|
(-1.5)
6.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.07
|
(1.0)
1.61
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.45
|
|
(2.0)
1.125
|
(2.0)
4.65
|
|
(2.5)
1.074
|
(2.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CF Calamocha)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.53
|
(0.5)
2.24
|
|
(1.0)
1.079
|
(1.0)
6.20
|
|
(1.5)
1.033
|
(1.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.75 | 1.36 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Terrassa FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.97
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.30
|
(1.0)
3.14
|
|
(1.5)
1.136
|
(1.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.24 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CF Calamocha Scorer | 2.24 | 1.53 |
| Terrassa FC Scorer | 1.69 | 1.97 |
| Begge Hold Scorer | 3.88 | 1.189 |
| CF Calamocha Scorer - 2. Halvleg | 2.24 | 1.53 |
| Terrassa FC Scorer - 2. Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.88 | 1.189 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.88 | 1.189 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.28 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.88 | 1.189 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.20 | 1.042 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.55 | 1.139 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.05 | 1.176 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.45 | 2.44 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.24 | 3.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.197 | 3.78 |
| CF Calamocha Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.30 | 1.008 |
| Terrassa FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.10 | 1.107 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.66 | 1.21 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.