| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.20 | 2.86 | 1.78 | 1.86 | 1.333 | 1.099 |
(0) 3.54 |
(0) 1.24 |
(3.5) 2.73 |
(3.5) 1.38 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(25)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(21)
|
Markeder På Mål
(11)
|
Halvlegsmarkeder
(16)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Elche CF Kvinder Vinder
5.20
|
|
Uafgjort (Draw)
2.86
|
|
RCD Espanyol B Kvinder Vinder
1.78
|
|
Elche CF Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.86
|
|
Elche CF Kvinder Vinder Eller RCD Espanyol B Kvinder Vinder
1.333
|
|
RCD Espanyol B Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.099
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Elche CF Kvinder | RCD Espanyol B Kvinder |
|---|---|
|
(0)
3.54
|
(0)
1.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.73
|
(3.5)
1.38
|
|
(4.0)
1.77
|
(4.0)
1.85
|
|
(4.5)
1.33
|
(4.5)
2.83
|
|
(5.0)
1.063
|
(5.0)
6.05
|
|
(5.5)
1.033
|
(5.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.666 | 2.01 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Elche CF Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.11
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
2.71
|
|
(2.5)
1.175
|
(2.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.56 | 2.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RCD Espanyol B Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.64
|
| Ulige | Lige |
| 4.05 | 1.176 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.