| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
3.22 | 2.75 | 2.51 | 1.49 | 1.42 | 1.31 |
(0) 2.12 |
(0) 1.65 |
(1.5) 2.02 |
(1.5) 1.71 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(79)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(41)
|
Markeder På Mål
(60)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(111)
|
Statistikker
(107)
|
Markeder på hjørnespark
(70)
|
|
|
Markeder på fejl
(76)
|
Periodemarkeder
(74)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Stillingen Når
Afgørelse er baseret på den målscore, der er registreret på et hvilket som helst tidspunkt under kampen. Der tages ikke hensyn til annullerede mål.
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 2.01 | 1.70 |
| 0 - 2 | 5.15 | 1.12 |
| 1 - 0 | 2.375 | 1.50 |
| 1 - 1 | 3.24 | 1.285 |
| 1 - 2 | 6.95 | 1.06 |
| 2 - 0 | 6.95 | 1.06 |
| 2 - 1 | 8.10 | 1.038 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Valencia CF Vinder
3.22
|
|
Uafgjort (Draw)
2.75
|
|
Athletic Club Vinder
2.51
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.49
|
|
Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder
1.42
|
|
Athletic Club Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.90
|
(0 - 0)
5.00
|
(0 - 1)
4.90
|
|
(2 - 0)
14.00
|
(1 - 1)
5.40
|
(0 - 2)
9.90
|
|
(2 - 1)
13.25
|
(2 - 2)
23.00
|
(1 - 2)
11.00
|
|
(3 - 0)
43.00
|
(0 - 3)
27.00
|
|
|
(3 - 1)
43.00
|
(1 - 3)
31.00
|
|
|
(3 - 2)
67.00
|
(2 - 3)
58.00
|
|
|
(0 - 4)
76.00
|
||
|
(1 - 4)
81.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat For 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.15
|
(0 - 0)
1.50
|
(0 - 1)
5.35
|
|
(2 - 0)
34.00
|
(1 - 1)
18.00
|
(0 - 2)
28.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat For 2. Halvleg
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.40
|
(0 - 0)
3.44
|
(0 - 1)
4.45
|
|
(2 - 0)
16.75
|
(1 - 1)
6.70
|
(0 - 2)
11.75
|
|
(2 - 1)
20.50
|
(2 - 2)
46.00
|
(1 - 2)
17.25
|
|
(3 - 0)
61.00
|
(0 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 1)
73.00
|
(1 - 3)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vindermargin
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vinder Med 1 Mål - Valencia CF | 4.40 | 1.162 |
| Vinder Med 2 Mål - Valencia CF | 10.25 | 1.01 |
| Vinder Med 1 Mål - Athletic Club | 3.72 | 1.222 |
| Vinder Med 2 Mål - Athletic Club | 7.70 | 1.044 |
| Vinder Med 1 Mål - Valencia CF eller Athletic Club | 2.13 | 1.62 |
| Vinder Med 2 Mål - Valencia CF eller Athletic Club | 5.00 | 1.127 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hvordan Afgøres Kampen?
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vinder Med Rent Mål - Valencia CF | 4.30 | 1.17 |
| Vinder Med Rent Mål - Athletic Club | 3.26 | 1.28 |
| Vinder Med Rent Mål - Valencia CF eller Athletic Club | 1.97 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hold Der Scorer + Resultat
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Hold Scorer + Valencia CF Vinder | 8.70 | 1.028 |
| Begge Hold Scorer + Athletic Club Vinder | 7.20 | 1.055 |
| Begge Hold Scorer + Uafgjort | 4.80 | 1.137 |
| Begge Hold Scorer + Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder | 4.40 | 1.162 |
| Begge Hold Scorer + Valencia CF Vinder Eller Uafgjort | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + Athletic Club Vinder Eller Uafgjort | 3.08 | 1.31 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Uafgjort Med Scoring
|
| Ja | Nej |
|---|---|
| 4.80 | 1.137 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
1. Halvleg + Fuld Tid
Resultat I 1. Halvleg/Resultat I Fuld Tid
|
|
Valencia CF (Vinder 1. Halvleg) + Valencia CF (Vinder I Ordinær Spilletid)
8.40
|
|
Uafgjort I 1. Halvleg + Valencia CF (Vinder I Ordinær Spilletid)
4.85
|
|
Athletic Club (Vinder 1. Halvleg) + Valencia CF (Vinder I Ordinær Spilletid)
46.00
|
|
Valencia CF (Vinder 1. Halvleg) + Uafgjort I Ordinær Spilletid
22.00
|
|
Uafgjort I 1. Halvleg + Uafgjort I Ordinær Spilletid
3.16
|
|
Athletic Club (Vinder 1. Halvleg) + Uafgjort I Ordinær Spilletid
22.00
|
|
Valencia CF (Vinder 1. Halvleg) + Athletic Club (Vinder I Ordinær Spilletid)
41.00
|
|
Uafgjort I 1. Halvleg + Athletic Club (Vinder I Ordinær Spilletid)
3.72
|
|
Athletic Club (Vinder 1. Halvleg) + Athletic Club (Vinder I Ordinær Spilletid)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
1. Halvleg + 2. Halvleg
|
|
Valencia CF (Vinder 1. Halvleg) + Valencia CF (Vinder 2. Halvleg)
20.00
|
|
Uafgjort I 1. Halvleg + Valencia CF (Vinder 2. Halvleg)
4.85
|
|
Athletic Club (Vinder 1. Halvleg) + Valencia CF (Vinder 2. Halvleg)
15.75
|
|
Valencia CF (Vinder 1. Halvleg) + Uafgjort I 2. Halvleg
14.25
|
|
Uafgjort I 1. Halvleg + Uafgjort I 2. Halvleg
3.16
|
|
Athletic Club (Vinder 1. Halvleg) + Uafgjort I 2. Halvleg
12.00
|
|
Valencia CF (Vinder 1. Halvleg) + Athletic Club (Vinder 2. Halvleg)
14.50
|
|
Uafgjort I 1. Halvleg + Athletic Club (Vinder 2. Halvleg)
3.72
|
|
Athletic Club (Vinder 1. Halvleg) + Athletic Club (Vinder 2. Halvleg)
13.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
1. Halvleg Eller Ordinær Spilletid
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF (Vinder 1. Halvleg Eller) Valencia CF (Vinder I Ordinær Spilletid) | 2.64 | 1.41 |
| Athletic Club (Vinder 1. Halvleg Eller) Athletic Club (Vinder I Ordinær Spilletid) | 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvleg Med Flest Mål
|
| 1. Halvleg | Lige Antal | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 7.00 | 3.25 | 1.533 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvleg Med Første Mål
|
| 1. Halvleg | Ingen Mål | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 2.57 | 5.00 | 1.92 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Valencia CF Scorer Halvlegens 2. Mål
|
| 1. Halvleg | Ingen Mål | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 30.00 | 1.16 | 4.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Valencia CF Scorer Halvlegens 1. Mål
|
| 1. Halvleg | Ingen Mål | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 4.75 | 2.12 | 2.375 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Athletic Club Scorer Halvlegens 1. Mål
|
| 1. Halvleg | Ingen Mål | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 4.10 | 2.49 | 2.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Athletic Club Scorer Halvlegens 3. Mål
|
| 1. Halvleg | Ingen Mål | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 51.00 | 1.009 | 10.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Athletic Club Scorer Halvlegens 2. Mål
|
| 1. Halvleg | Ingen Mål | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 25.00 | 1.26 | 3.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvleg Med Flest Mål (Valencia CF)
|
| 1. Halvleg | Lige Antal | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 7.80 | 1.87 | 2.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvleg Med Flest Mål (Athletic Club)
|
| 1. Halvleg | Lige Antal | 2. Halvleg |
|---|---|---|
| 7.60 | 2.09 | 2.03 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I Fuld Tid + Mål I Alt
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 1.5 | 6.20 | 1.079 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 2.5 | 4.70 | 1.145 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 3.5 | 3.48 | 1.25 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Under 4.5 | 3.26 | 1.28 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Over 1.5 | 5.35 | 1.11 |
| Valencia CF Vinder + I Alt Over 2.5 | 7.50 | 1.048 |
| Athletic Club Vinder + I Alt Under 1.5 | 5.30 | 1.113 |
| Athletic Club Vinder + I Alt Under 2.5 | 3.74 | 1.22 |
| Athletic Club Vinder + I Alt Under 3.5 | 2.72 | 1.39 |
| Athletic Club Vinder + I Alt Under 4.5 | 2.55 | 1.44 |
| Athletic Club Vinder + I Alt Over 1.5 | 3.95 | 1.198 |
| Athletic Club Vinder + I Alt Over 2.5 | 5.75 | 1.095 |
| Uafgjort + I Alt Under 1.5 | 5.00 | 1.116 |
| Uafgjort + I Alt Under 2.5 | 2.88 | 1.35 |
| Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 2.88 | 1.35 |
| Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 2.64 | 1.41 |
| Uafgjort + I Alt Over 1.5 | 4.80 | 1.137 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 1.5 | 2.98 | 1.33 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 2.5 | 1.88 | 1.80 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 1.66 | 2.06 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 1.53 | 2.31 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 1.5 | 2.72 | 1.39 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 2.5 | 5.95 | 1.087 |
| Valencia CF Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 3.5 | 10.50 | 1.008 |
| Athletic Club Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 1.5 | 2.76 | 1.38 |
| Athletic Club Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 2.5 | 1.72 | 1.98 |
| Athletic Club Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 1.47 | 2.46 |
| Athletic Club Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 1.35 | 2.88 |
| Athletic Club Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 1.5 | 2.31 | 1.53 |
| Athletic Club Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 2.5 | 4.80 | 1.138 |
| Athletic Club Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 3.5 | 8.90 | 1.026 |
| Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder + I Alt Under 1.5 | 3.08 | 1.31 |
| Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder + I Alt Under 2.5 | 2.18 | 1.59 |
| Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder + I Alt Under 3.5 | 1.61 | 2.15 |
| Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder + I Alt Under 4.5 | 1.50 | 2.375 |
| Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder + I Alt Over 1.5 | 2.40 | 1.49 |
| Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder + I Alt Over 2.5 | 3.56 | 1.24 |
| Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder + I Alt Over 3.5 | 8.90 | 1.026 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.5)
6.95
|
(+1.5)
1.015
|
|
(-1.0)
6.20
|
(+1.0)
1.048
|
|
(0)
2.12
|
(0)
1.65
|
|
(+1.0)
1.135
|
(-1.0)
4.25
|
|
(+1.5)
1.071
|
(-1.5)
5.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap (3-way)
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 8.00 | 4.40 | 1.33 |
| (+1.0) | 1.52 | 3.72 | 5.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Asiatisk Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.0,-1.5)
6.60
|
(+1.0,+1.5)
1.03
|
|
(-0.5,-1.0)
3.94
|
(+0.5,+1.0)
1.172
|
|
(0,-0.5)
2.54
|
(0,+0.5)
1.41
|
|
(0,+0.5)
1.67
|
(0,-0.5)
1.98
|
|
(+0.5,+1.0)
1.31
|
(-0.5,-1.0)
2.90
|
|
(+1.0,+1.5)
1.099
|
(-1.0,-1.5)
4.70
|
|
(+1.5,+2.0)
1.018
|
(-1.5,-2.0)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.60
|
(0.5)
1.105
|
|
(1.0)
3.60
|
(1.0)
1.20
|
|
(1.5)
2.02
|
(1.5)
1.71
|
|
(2.0)
1.48
|
(2.0)
2.31
|
|
(2.5)
1.27
|
(2.5)
3.00
|
|
(3.0)
1.066
|
(3.0)
5.20
|
|
(3.5)
1.04
|
(3.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (3-way)
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
5.00
|
(1.0)
3.15
|
(1.0)
1.74
|
|
(2.0)
2.08
|
(2.0)
3.34
|
(2.0)
3.125
|
|
(3.0)
1.29
|
(3.0)
5.45
|
(3.0)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
4.10
|
(0.5,1.0)
1.145
|
|
(1.0,1.5)
2.43
|
(1.0,1.5)
1.444
|
|
(1.5,2.0)
1.75
|
(1.5,2.0)
1.89
|
|
(2.0,2.5)
1.36
|
(2.0,2.5)
2.625
|
|
(2.5,3.0)
1.166
|
(2.5,3.0)
3.68
|
|
(3.0,3.5)
1.052
|
(3.0,3.5)
5.55
|
|
(3.5,4.0)
1.002
|
(3.5,4.0)
7.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.05
|
(0.5)
1.60
|
|
(1.0)
1.39
|
(1.0)
2.77
|
|
(1.5)
1.184
|
(1.5)
4.15
|
|
(2.0)
1.006
|
(2.0)
9.80
|
|
(2.5)
1.001
|
(2.5)
10.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
2.11
|
(1.0)
2.48
|
(1.0)
4.45
|
|
(2.0)
1.197
|
(2.0)
5.90
|
(2.0)
13.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.80
|
(0.5,1.0)
2.00
|
|
(1.0,1.5)
1.28
|
(1.0,1.5)
3.64
|
|
(1.5,2.0)
1.105
|
(1.5,2.0)
6.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.38
|
(0.5)
1.444
|
|
(1.0)
1.61
|
(1.0)
2.18
|
|
(1.5)
1.285
|
(1.5)
3.25
|
|
(2.0)
1.045
|
(2.0)
7.10
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
2.46
|
(1.0)
2.44
|
(1.0)
3.42
|
|
(2.0)
1.30
|
(2.0)
4.90
|
(2.0)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
2.10
|
(0.5,1.0)
1.727
|
|
(1.0,1.5)
1.42
|
(1.0,1.5)
2.84
|
|
(1.5,2.0)
1.172
|
(1.5,2.0)
4.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Halvlege
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Halvlege Under (1.5) Mål | 1.68 | 2.03 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Scorer | 1.63 | 2.11 |
| Athletic Club Scorer | 1.47 | 2.46 |
| Begge Hold Scorer | 2.43 | 1.48 |
| Mål I Begge Halvlege | 3.26 | 1.28 |
| Valencia CF Scorer - Begge Halvlege | 8.50 | 1.031 |
| Athletic Club Scorer - Begge Halvlege | 6.85 | 1.062 |
| Valencia CF Scorer - 1. Halvleg | 4.50 | 1.156 |
| Valencia CF Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.73 |
| Athletic Club Scorer - 1. Halvleg | 3.98 | 1.195 |
| Athletic Club Scorer - 2. Halvleg | 1.74 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.43 | 1.56 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.116 | 5.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.43 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.50 | 1.049 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.40 | 1.109 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.68 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.51 | 1.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.02 | 1.69 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.60 | 2.16 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.50 | 2.375 |
| Valencia CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.119 |
| Athletic Club Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.49 | 1.46 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.30 | 1.035 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Første Mål + Resultat I Fuld Tid
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Scorer Først + Valencia CF Vinder | 3.64 | 1.23 |
| Valencia CF Scorer Først + Uafgjort | 8.40 | 1.033 |
| Athletic Club Scorer Først + Athletic Club Vinder | 2.72 | 1.39 |
| Athletic Club Scorer Først + Uafgjort | 8.50 | 1.031 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Mål Scoret I Kampen
|
| Valencia CF | Ingen | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| 1 | 2.43 | 5.00 | 2.03 |
| 2 | 3.50 | 2.08 | 2.96 |
| 3 | 6.65 | 1.29 | 5.60 |
| 4 | 14.50 | 1.049 | 12.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (5-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
5.00
|
(1)
3.15
|
|
(2)
3.34
|
(3)
5.45
|
|
(4 Eller Flere)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (6-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
5.00
|
(1)
3.15
|
|
(2)
3.34
|
(3)
5.45
|
|
(4)
11.00
|
(5 Eller Flere)
19.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål
|
| Ulige | Lige |
|---|---|
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Valencia CF) (3-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
2.11
|
(1)
2.48
|
|
(2 Eller Flere)
4.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Valencia CF) (4-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
2.11
|
(1)
2.48
|
|
(2)
5.90
|
(3 Eller Flere)
13.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Athletic Club) (3-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
2.46
|
(1)
2.44
|
|
(2 Eller Flere)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Athletic Club) (4-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
2.46
|
(1)
2.44
|
|
(2)
4.90
|
(3 Eller Flere)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål - 1. Halvleg (3-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
1.50
|
(1)
3.18
|
|
(2 Eller Flere)
9.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål - 2. Halvleg (3-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
3.44
|
(1)
2.65
|
|
(2 Eller Flere)
2.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål - 2. Halvleg (4-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
3.44
|
(1)
2.65
|
|
(2)
3.75
|
(3 Eller Flere)
5.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
|
(Ingen Mål)
1.156
|
(1)
5.15
|
|
(2 Eller Flere)
27.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
|
(Ingen Mål)
1.195
|
(1)
4.60
|
|
(2 Eller Flere)
24.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
|
(Ingen Mål)
1.73
|
(1)
2.69
|
|
(2 Eller Flere)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Athletic Club) - 2. Halvleg
|
|
(Ingen Mål)
1.95
|
(1)
2.54
|
|
(2 Eller Flere)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål Og Scoringstidspunkter
|
| Mål I Kampen | Ja | Nej |
|---|---|---|
|
31-45 min. Inklusive Tillægstid i 1. Halvleg
|
2.68 | 1.40 |
| 46-60 min. | 2.98 | 1.33 |
| 61-75 min. | 2.76 | 1.38 |
|
76-90 min. Inklusive Tillægstid i 2. Halvleg
|
1.94 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Mål I Hver Halvleg
|
| Valencia CF | Ingen | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| Første Mål - 1. Halvleg | 4.90 | 1.50 | 4.30 |
| Første Mål - 2. Halvleg | 2.72 | 3.44 | 2.24 |
| Sidste Mål - 1. Halvleg | 4.90 | 1.50 | 4.30 |
| Sidste Mål - 2. Halvleg | 2.72 | 3.44 | 2.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Første Hold Til At
|
| Valencia CF | Ingen | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| Scorer 2 Mål | 5.15 | 1.56 | 3.70 |
| Scorer 3 Mål | 15.00 | 1.062 | 10.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsresultater
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Vinder Mindst Én Halvleg | 2.40 | 1.49 |
| Athletic Club Vinder Mindst Én Halvleg | 1.98 | 1.72 |
| Uafgjort I Mindst Én Halvleg | 1.175 | 4.25 |
| Uafgjort I Begge Halvlege | 3.16 | 1.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål + Halvlegsresultat
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Uafgjort I 2. Halvleg | 5.85 | 1.091 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Athletic Club Vinder 2. Halvleg | 10.75 | 1.005 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Valencia CF Vinder Eller Spiller Uafgjort I 2. Halvleg | 4.50 | 1.156 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg | 6.95 | 1.06 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Athletic Club Vinder Eller Spiller Uafgjort I 2. Halvleg | 4.25 | 1.175 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Valencia CF Vinder
5.85
|
|
Uafgjort (Draw)
1.38
|
|
Athletic Club Vinder
4.80
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.116
|
|
Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder
2.63
|
|
Athletic Club Vinder Eller uafgjort (draw)
1.071
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(0)
2.01
|
(0)
1.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap (3-way)
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (+1.0) | 1.116 | 3.76 | 9.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Asiatisk Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(0,-0.5)
3.84
|
(0,+0.5)
1.21
|
|
(0,+0.5)
1.28
|
(0,-0.5)
3.26
|
|
(+0.5,+1.0)
1.053
|
(-0.5,-1.0)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.48
|
(0.5)
2.47
|
|
(1.0)
1.062
|
(1.0)
6.65
|
|
(1.5)
1.02
|
(1.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.98 | 1.33 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg (3-way)
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.50
|
(1.0)
3.18
|
(1.0)
9.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.285
|
(0.5,1.0)
3.54
|
|
(1.0,1.5)
1.046
|
(1.0,1.5)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.156
|
(0.5)
4.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.195
|
(0.5)
3.98
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.195
|
(1.0)
3.22
|
(1.0)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg + Mål I Alt I 1. Halvleg
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Til At Vinde 1. Halvleg + Under 1.5 Mål I 1. Halvleg | 6.15 | 1.081 |
| Valencia CF Til At Vinde 1. Halvleg + Under 2.5 Mål I 1. Halvleg | 5.70 | 1.097 |
| Valencia CF Til At Vinde 1. Halvleg + Under 3.5 Mål I 1. Halvleg | 5.55 | 1.103 |
| Uafgjort I 1. Halvleg + Under 1.5 Mål I 1. Halvleg | 1.50 | 2.57 |
| Uafgjort I 1. Halvleg + Under 2.5 Mål I 1. Halvleg | 1.39 | 2.72 |
| Uafgjort I 1. Halvleg + Under 3.5 Mål I 1. Halvleg | 1.39 | 2.72 |
| Athletic Club Til At Vinde 1. Halvleg + Under 1.5 Mål I 1. Halvleg | 5.40 | 1.108 |
| Athletic Club Til At Vinde 1. Halvleg + Under 2.5 Mål I 1. Halvleg | 4.90 | 1.132 |
| Athletic Club Til At Vinde 1. Halvleg + Under 3.5 Mål I 1. Halvleg | 4.80 | 1.139 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 1. Halvleg + Under 1.5 Mål I 1. Halvleg | 1.22 | 3.74 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 1. Halvleg + Under 2.5 Mål I 1. Halvleg | 1.147 | 4.65 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 1. Halvleg + Under 3.5 Mål I 1. Halvleg | 1.141 | 4.75 |
| Valencia CF Til At Vinde 1. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 1. Halvleg + Under 1.5 Mål I 1. Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Valencia CF Til At Vinde 1. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 1. Halvleg + Under 2.5 Mål I 1. Halvleg | 2.83 | 1.363 |
| Valencia CF Til At Vinde 1. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 1. Halvleg + Under 3.5 Mål I 1. Halvleg | 2.72 | 1.39 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 1. Halvleg + Under 1.5 Mål I 1. Halvleg | 1.184 | 4.15 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 1. Halvleg + Under 2.5 Mål I 1. Halvleg | 1.112 | 5.30 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 1. Halvleg + Under 3.5 Mål I 1. Halvleg | 1.105 | 5.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg
|
|
Valencia CF Vinder
3.44
|
|
Uafgjort (Draw)
2.32
|
|
Athletic Club Vinder
2.61
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.39
|
|
Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder
1.49
|
|
Athletic Club Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Halvleg Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.5)
10.25
|
(+1.5)
1.01
|
|
(-1.0)
8.80
|
(+1.0)
1.027
|
|
(0)
2.10
|
(0)
1.64
|
|
(+1.0)
1.09
|
(-1.0)
5.90
|
|
(+1.5)
1.051
|
(-1.5)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Halvleg Med Handicap (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 10.25 | 4.60 | 1.23 |
| (+1.0) | 1.39 | 3.76 | 7.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Halvleg Med Asiatisk Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(0,-0.5)
2.72
|
(0,+0.5)
1.39
|
|
(0,+0.5)
1.62
|
(0,-0.5)
2.13
|
|
(+0.5,+1.0)
1.26
|
(-0.5,-1.0)
3.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.30
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.31
|
(1.0)
1.52
|
|
(1.5)
1.571
|
(1.5)
2.25
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.78
|
|
(2.5)
1.117
|
(2.5)
4.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
3.44
|
(1.0)
2.65
|
(1.0)
2.32
|
|
(2.0)
1.60
|
(2.0)
3.75
|
(2.0)
5.20
|
|
(3.0)
1.128
|
(3.0)
4.45
|
(3.0)
6.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
2.95
|
(0.5,1.0)
1.363
|
|
(1.0,1.5)
1.84
|
(1.0,1.5)
1.93
|
|
(1.5,2.0)
1.41
|
(1.5,2.0)
2.84
|
|
(2.0,2.5)
1.163
|
(2.0,2.5)
4.70
|
|
(2.5,3.0)
1.063
|
(2.5,3.0)
6.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.73
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.164
|
(1.0)
4.40
|
|
(1.5)
1.078
|
(1.5)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.73
|
(1.0)
2.69
|
(1.0)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.45
|
(0.5,1.0)
2.51
|
|
(1.0,1.5)
1.111
|
(1.0,1.5)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.95
|
(0.5)
1.74
|
|
(1.0)
1.285
|
(1.0)
3.24
|
|
(1.5)
1.136
|
(1.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.95
|
(1.0)
2.54
|
(1.0)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.63
|
(0.5,1.0)
2.11
|
|
(1.0,1.5)
1.189
|
(1.0,1.5)
4.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg + Mål I Alt I 2. Halvleg
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 7.20 | 1.054 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 11.00 | 1.003 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 5.35 | 1.11 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 4.25 | 1.174 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 3.48 | 1.25 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 5.85 | 1.091 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 3.44 | 1.27 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 2.375 | 1.50 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 2.375 | 1.50 |
| Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 5.35 | 1.11 |
| Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 8.70 | 1.028 |
| Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.50 | 1.155 |
| Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 2.76 | 1.38 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 3.48 | 1.25 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 9.40 | 1.019 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.22 | 1.57 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.60 | 2.16 |
| Valencia CF Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.49 | 2.40 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 3.34 | 1.27 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 5.60 | 1.10 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.61 | 1.42 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.99 | 1.71 |
| Valencia CF Til At Vinde 2. Halvleg eller Athletic Club Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.63 | 2.11 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.98 | 1.33 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 7.60 | 1.046 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.06 | 1.66 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.47 | 2.46 |
| Athletic Club Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.34 | 2.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Statistikker
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Forsøg På Mål
|
|
Valencia CF
2.42
|
|
Lige Antal
5.65
|
|
Athletic Club
1.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Forsøg På Mål Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.5)
3.64
|
(+1.5)
1.23
|
|
(0)
2.05
|
(0)
1.66
|
|
(+1.5)
1.36
|
(-1.5)
2.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
3.48
|
(4.5)
1.25
|
|
(5.5)
2.28
|
(5.5)
1.533
|
|
(6.5)
1.666
|
(6.5)
2.04
|
|
(7.5)
1.35
|
(7.5)
2.89
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.18
|
(2.5)
1.59
|
|
(3.5)
1.44
|
(3.5)
2.53
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.53
|
(2.5)
1.44
|
|
(3.5)
1.61
|
(3.5)
2.13
|
|
(4.5)
1.24
|
(4.5)
3.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Forsøg På Mål - 1. Halvleg
|
|
Valencia CF
2.95
|
|
Lige Antal
2.65
|
|
Athletic Club
2.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Forsøg På Mål Med Handicap - 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(0)
1.94
|
(0)
1.74
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.85
|
(1.5)
1.82
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.04
|
(0.5)
1.666
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.18
|
(0.5)
1.59
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.78
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Begåede Forseelser
|
|
Valencia CF
1.615
|
|
Lige Antal
8.60
|
|
Athletic Club
2.66
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.363
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.006
|
|
Athletic Club Eller lige antal
2.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Begåede Forseelser Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-2.5)
2.32
|
(+2.5)
1.51
|
|
(-1.5)
1.909
|
(+1.5)
1.76
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(23.5)
2.45
|
(23.5)
1.46
|
|
(24.5)
1.98
|
(24.5)
1.70
|
|
(25.5)
1.68
|
(25.5)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(12.5)
2.11
|
(12.5)
1.615
|
|
(13.5)
1.63
|
(13.5)
2.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(11.5)
1.952
|
(11.5)
1.72
|
|
(12.5)
1.57
|
(12.5)
2.19
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Begåede Forseelser - 1. Halvleg
|
|
Valencia CF
1.141
|
|
Lige Antal
8.50
|
|
Athletic Club
8.50
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.007
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.007
|
|
Athletic Club Eller lige antal
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Begåede Forseelser Med Handicap - 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-2.5)
1.82
|
(+2.5)
1.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(12.5)
1.64
|
(12.5)
2.07
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
1.63
|
(7.5)
2.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
2.02
|
(4.5)
1.67
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Begåede Forseelser - 2. Halvleg
|
|
Valencia CF
2.89
|
|
Lige Antal
7.50
|
|
Athletic Club
1.58
|
|
Valencia CF Eller lige antal
2.10
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.023
|
|
Athletic Club Eller lige antal
1.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Begåede Forseelser Med Handicap - 2. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(+1.5)
1.74
|
(-1.5)
1.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(12.5)
1.88
|
(12.5)
1.78
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
1.89
|
(5.5)
1.77
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
2.04
|
(6.5)
1.66
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Målspark Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-5.5)
2.625
|
(+5.5)
1.41
|
|
(-4.5)
2.01
|
(+4.5)
1.69
|
|
(-3.5)
1.64
|
(+3.5)
2.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Målspark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(19.5)
2.38
|
(19.5)
1.49
|
|
(20.5)
1.87
|
(20.5)
1.81
|
|
(21.5)
1.533
|
(21.5)
2.28
|
|
(22.5)
1.33
|
(22.5)
2.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Målspark I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(11.5)
2.33
|
(11.5)
1.51
|
|
(12.5)
1.71
|
(12.5)
1.98
|
|
(13.5)
1.37
|
(13.5)
2.78
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Målspark I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
2.33
|
(7.5)
1.51
|
|
(8.5)
1.66
|
(8.5)
2.05
|
|
(9.5)
1.32
|
(9.5)
3.02
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Målspark Med Handicap - 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-4.5)
2.95
|
(+4.5)
1.33
|
|
(-3.5)
1.94
|
(+3.5)
1.74
|
|
(-2.5)
1.43
|
(+2.5)
2.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Målspark I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(12.5)
3.02
|
(12.5)
1.32
|
|
(13.5)
1.94
|
(13.5)
1.74
|
|
(14.5)
1.45
|
(14.5)
2.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Målspark I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(7.5)
3.22
|
(7.5)
1.285
|
|
(8.5)
1.79
|
(8.5)
1.89
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Målspark I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
2.58
|
(4.5)
1.42
|
|
(5.5)
1.533
|
(5.5)
2.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Indkast
|
|
Valencia CF
1.50
|
|
Lige Antal
12.50
|
|
Athletic Club
2.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Indkast Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-3.5)
2.33
|
(+3.5)
1.52
|
|
(-2.5)
1.98
|
(+2.5)
1.71
|
|
(-1.5)
1.71
|
(+1.5)
1.98
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(40.5)
2.23
|
(40.5)
1.56
|
|
(41.5)
1.909
|
(41.5)
1.77
|
|
(42.5)
1.69
|
(42.5)
2.01
|
|
(43.5)
1.49
|
(43.5)
2.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(20.5)
2.48
|
(20.5)
1.46
|
|
(21.5)
1.94
|
(21.5)
1.74
|
|
(22.5)
1.61
|
(22.5)
2.13
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(18.5)
2.43
|
(18.5)
1.47
|
|
(19.5)
1.94
|
(19.5)
1.74
|
|
(20.5)
1.64
|
(20.5)
2.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Indkast - 1. Halvleg
|
|
Valencia CF
1.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Indkast Med Handicap - 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-3.5)
2.28
|
(+3.5)
1.533
|
|
(-2.5)
1.74
|
(+2.5)
1.94
|
|
(-1.5)
1.42
|
(+1.5)
2.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(20.5)
2.82
|
(20.5)
1.36
|
|
(21.5)
2.05
|
(21.5)
1.66
|
|
(22.5)
1.61
|
(22.5)
2.13
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(11.5)
2.48
|
(11.5)
1.46
|
|
(12.5)
1.69
|
(12.5)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(9.5)
1.85
|
(9.5)
1.82
|
|
(10.5)
1.39
|
(10.5)
2.68
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Offsides
|
|
Valencia CF
1.36
|
|
Lige Antal
5.25
|
|
Athletic Club
5.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Offsides Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-2.5)
3.22
|
(+2.5)
1.285
|
|
(-1.5)
1.94
|
(+1.5)
1.74
|
|
(0)
1.166
|
(0)
4.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
3.14
|
(3.5)
1.30
|
|
(4.5)
1.89
|
(4.5)
1.79
|
|
(5.5)
1.39
|
(5.5)
2.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.28
|
(2.5)
1.533
|
|
(3.5)
1.41
|
(3.5)
2.62
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.85
|
(1.5)
1.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Offsides - 1. Halvleg
|
|
Valencia CF
1.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Offsides Med Handicap - 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.5)
2.82
|
(+1.5)
1.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.625
|
(1.5)
1.41
|
|
(2.5)
1.34
|
(2.5)
2.92
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark
|
|
Valencia CF
1.62
|
|
Lige Antal
5.80
|
|
Athletic Club
3.16
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.27
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.073
|
|
Athletic Club Eller lige antal
2.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.0)
1.86
|
(+1.0)
1.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 2.15 | 5.55 | 2.06 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap - 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.0)
1.85
|
(+1.0)
1.83
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap - 1. Halvleg (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 2.61 | 2.91 | 2.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap - 2. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(0)
1.85
|
(0)
1.83
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap - 2. Halvleg (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (+1.0) | 1.53 | 5.25 | 3.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
7.70
|
(6.5)
1.032
|
|
(7.5)
4.40
|
(7.5)
1.154
|
|
(8.5)
2.76
|
(8.5)
1.38
|
|
(9.5)
1.94
|
(9.5)
1.75
|
|
(10.5)
1.51
|
(10.5)
2.35
|
|
(11.5)
1.26
|
(11.5)
3.34
|
|
(12.5)
1.109
|
(12.5)
5.05
|
|
(13.5)
1.027
|
(13.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(8.0)
4.40
|
(8.0)
7.10
|
(8.0)
1.38
|
|
(9.0)
2.76
|
(9.0)
6.25
|
(9.0)
1.75
|
|
(10.0)
1.94
|
(10.0)
6.35
|
(10.0)
2.35
|
|
(11.0)
1.51
|
(11.0)
6.25
|
(11.0)
3.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
2.56
|
(4.5)
1.40
|
|
(5.0)
2.09
|
(5.0)
1.63
|
|
(5.5)
1.666
|
(5.5)
2.05
|
|
(6.0)
1.363
|
(6.0)
2.78
|
|
(6.5)
1.25
|
(6.5)
3.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(5.0)
2.56
|
(5.0)
3.90
|
(5.0)
2.05
|
|
(6.0)
1.666
|
(6.0)
4.55
|
(6.0)
3.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.625
|
(3.5)
1.38
|
|
(4.0)
2.14
|
(4.0)
1.60
|
|
(4.5)
1.69
|
(4.5)
2.02
|
|
(5.0)
1.39
|
(5.0)
2.67
|
|
(5.5)
1.26
|
(5.5)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Athletic Club) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(4.0)
2.625
|
(4.0)
3.90
|
(4.0)
2.02
|
|
(5.0)
1.69
|
(5.0)
4.55
|
(5.0)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark - 1. Halvleg
|
|
Valencia CF
1.42
|
|
Lige Antal
4.05
|
|
Athletic Club
6.45
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.053
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.166
|
|
Athletic Club Eller lige antal
2.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark - 2. Halvleg
|
|
Valencia CF
2.27
|
|
Lige Antal
4.65
|
|
Athletic Club
2.22
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.53
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.124
|
|
Athletic Club Eller lige antal
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.0)
4.05
|
(4.0)
1.181
|
|
(4.5)
2.11
|
(4.5)
1.63
|
|
(5.0)
1.57
|
(5.0)
2.19
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 1. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(5.0)
2.11
|
(5.0)
3.54
|
(5.0)
2.91
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Hjørnespark I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.0,4.5)
2.60
|
(4.0,4.5)
1.41
|
|
(4.5,5.0)
1.83
|
(4.5,5.0)
1.83
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.30
|
(2.5)
1.52
|
|
(3.0)
1.53
|
(3.0)
2.31
|
|
(3.5)
1.25
|
(3.5)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(3.0)
2.30
|
(3.0)
2.60
|
(3.0)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.34
|
(1.5)
1.50
|
|
(2.0)
1.55
|
(2.0)
2.26
|
|
(2.5)
1.25
|
(2.5)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.34
|
(2.0)
2.47
|
(2.0)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
2.01
|
(4.5)
1.68
|
|
(5.0)
1.70
|
(5.0)
2.01
|
|
(5.5)
1.49
|
(5.5)
2.375
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(4.0)
3.18
|
(4.0)
5.25
|
(4.0)
1.68
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Hjørnespark I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5,5.0)
1.85
|
(4.5,5.0)
1.81
|
|
(5.0,5.5)
1.57
|
(5.0,5.5)
2.19
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.25
|
(2.0)
1.54
|
|
(2.5)
1.67
|
(2.5)
2.05
|
|
(3.0)
1.33
|
(3.0)
2.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.875
|
(2.0)
3.65
|
(2.0)
2.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.28
|
(2.0)
1.53
|
|
(2.5)
1.69
|
(2.5)
2.02
|
|
(3.0)
1.34
|
(3.0)
2.88
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.92
|
(2.0)
3.66
|
(2.0)
2.02
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Hjørnespark I Kampen
|
| Valencia CF | Ingen | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| 4 | 1.86 | 51.00 | 1.833 |
| 5 | 1.87 | 33.00 | 1.85 |
| 6 | 1.92 | 17.00 | 1.90 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på fejl
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort
|
|
Valencia CF
1.666
|
|
Lige Antal
4.05
|
|
Athletic Club
3.88
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.181
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.166
|
|
Athletic Club Eller lige antal
1.99
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-3.5)
8.50
|
(+3.5)
1.025
|
|
(-2.5)
4.55
|
(+2.5)
1.153
|
|
(-1.5)
2.58
|
(+1.5)
1.43
|
|
(0)
1.33
|
(0)
2.98
|
|
(+1.5)
1.047
|
(-1.5)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (-2.0) | 4.55 | 5.35 | 1.43 |
| (-1.0) | 2.58 | 4.20 | 1.99 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap - 1. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.5)
4.10
|
(+1.5)
1.188
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap - 1. Halvleg (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 4.10 | 1.94 | 2.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap - 2. Halvleg
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(-1.5)
4.90
|
(+1.5)
1.132
|
|
(0)
1.92
|
(0)
1.77
|
|
(+1.5)
1.147
|
(-1.5)
4.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap - 2. Halvleg (3-way)
|
| Valencia CF | Uafgjort (Draw) | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| (+1.0) | 1.48 | 4.20 | 4.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
6.55
|
(2.5)
1.063
|
|
(3.5)
3.14
|
(3.5)
1.30
|
|
(4.5)
1.88
|
(4.5)
1.80
|
|
(5.5)
1.39
|
(5.5)
2.72
|
|
(6.5)
1.141
|
(6.5)
4.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(3.0)
6.55
|
(3.0)
5.85
|
(3.0)
1.30
|
|
(4.0)
3.14
|
(4.0)
4.55
|
(4.0)
1.80
|
|
(5.0)
1.88
|
(5.0)
5.00
|
(5.0)
2.72
|
|
(6.0)
1.39
|
(6.0)
5.55
|
(6.0)
4.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.85
|
(1.5)
1.135
|
|
(2.5)
1.94
|
(2.5)
1.75
|
|
(3.5)
1.28
|
(3.5)
3.26
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Valencia CF) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
4.85
|
(2.0)
3.15
|
(2.0)
1.75
|
|
(3.0)
1.94
|
(3.0)
3.60
|
(3.0)
3.26
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Athletic Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.20
|
(1.5)
1.58
|
|
(2.5)
1.36
|
(2.5)
2.84
|
|
(3.5)
1.083
|
(3.5)
5.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Athletic Club) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.20
|
(2.0)
3.38
|
(2.0)
2.84
|
|
(3.0)
1.36
|
(3.0)
4.70
|
(3.0)
5.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Straffespark, Udvisninger
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Straffespark | 3.68 | 1.28 |
| Straffespark (Valencia CF) | 7.30 | 1.092 |
| Straffespark (Athletic Club) | 5.85 | 1.133 |
| Udvisning | 4.20 | 1.23 |
| Udvisning (Valencia CF) | 6.80 | 1.104 |
| Udvisning (Athletic Club) | 7.90 | 1.08 |
| Straffespark + Udvisning | 11.00 | 1.039 |
| Straffespark Tages + Der Gives Ikke Udvisning | 5.05 | 1.171 |
| Straffespark Tages Ikke+ Der Gives Udvisning | 5.80 | 1.136 |
| Straffespark Tages Ikke + Der Gives Ikke Udvisning | 1.57 | 2.40 |
| Straffespark Eller Udvisning | 2.40 | 1.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge af Straffespark
|
| Valencia CF | Ingen | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| 1. Straffespark | 8.50 | 1.28 | 6.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort - 1. Halvleg
|
|
Valencia CF
1.35
|
|
Lige Antal
3.62
|
|
Athletic Club
11.25
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.21
|
|
Athletic Club Eller lige antal
2.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort - 2. Halvleg
|
|
Valencia CF
2.54
|
|
Lige Antal
3.50
|
|
Athletic Club
2.35
|
|
Valencia CF Eller lige antal
1.48
|
|
Valencia CF Eller Athletic Club
1.222
|
|
Athletic Club Eller lige antal
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.24
|
(1.5)
1.56
|
|
(2.0)
1.44
|
(2.0)
2.47
|
|
(2.5)
1.195
|
(2.5)
3.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt - 1. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.24
|
(2.0)
2.55
|
(2.0)
3.72
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Gule Kort I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5,2.0)
1.84
|
(1.5,2.0)
1.82
|
|
(2.0,2.5)
1.28
|
(2.0,2.5)
3.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Athletic Club) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.62
|
(0.5)
2.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.92
|
(2.0)
1.32
|
|
(2.5)
1.99
|
(2.5)
1.71
|
|
(3.0)
1.57
|
(3.0)
2.16
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
3.72
|
(2.0)
4.05
|
(2.0)
1.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Gule Kort I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0,2.5)
2.32
|
(2.0,2.5)
1.51
|
|
(2.5,3.0)
1.79
|
(2.5,3.0)
1.87
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.68
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.5)
1.57
|
(1.5)
2.22
|
|
(2.5)
1.134
|
(2.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Valencia CF) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
3.68
|
(1.0)
2.76
|
(1.0)
2.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.85
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.5)
1.62
|
(1.5)
2.13
|
|
(2.5)
1.145
|
(2.5)
4.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Athletic Club) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
3.85
|
(1.0)
2.78
|
(1.0)
2.13
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Gule Kort I Kampen
|
| Valencia CF | Ingen | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
| 2 | 2.15 | 41.00 | 1.68 |
| 3 | 2.20 | 6.55 | 2.09 |
| 4 | 2.67 | 3.14 | 2.54 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - Fra 1 Til 60 Min.
|
|
Valencia CF Vinder
4.30
|
|
Uafgjort (Draw)
1.727
|
|
Athletic Club Vinder
3.42
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder
1.909
|
|
Athletic Club Vinder Eller uafgjort (draw)
1.147
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(0)
2.03
|
(0)
1.68
|
|
(+1.0)
1.005
|
(-1.0)
10.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.02
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.33
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.153
|
(1.5)
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.35
|
(0.5)
2.88
|
|
(1.0)
1.012
|
(1.0)
10.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.44
|
(0.5)
2.55
|
|
(1.0)
1.043
|
(1.0)
7.80
|
|
(1.5)
1.012
|
(1.5)
10.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - Fra 1 Til 75 Min.
|
|
Valencia CF Vinder
3.62
|
|
Uafgjort (Draw)
2.11
|
|
Athletic Club Vinder
2.82
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.333
|
|
Valencia CF Vinder Eller Athletic Club Vinder
1.59
|
|
Athletic Club Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Valencia CF | Athletic Club |
|---|---|
|
(0)
2.06
|
(0)
1.66
|
|
(+1.0)
1.058
|
(-1.0)
7.00
|
|
(+1.5)
1.029
|
(-1.5)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.84
|
(0.5)
1.35
|
|
(1.0)
1.92
|
(1.0)
1.77
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.64
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.105
|
(1.0)
5.50
|
|
(1.5)
1.047
|
(1.5)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.90
|
|
(1.0)
1.183
|
(1.0)
4.15
|
|
(1.5)
1.088
|
(1.5)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 5 Minutters Intervaller
|
| Fra 30. Til 34. Minut | Valencia CF (Vinder) | 17.00 |
| Uafgjort (Draw) | 1.055 | |
| Athletic Club (Vinder) | 14.75 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.016 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 9.60 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.007 | |
| Fra 31. Til 35. Minut | Valencia CF (Vinder) | 17.00 |
| Uafgjort (Draw) | 1.054 | |
| Athletic Club (Vinder) | 14.75 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.016 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 9.70 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.007 | |
| Fra 32. Til 36. Minut | Valencia CF (Vinder) | 17.25 |
| Uafgjort (Draw) | 1.053 | |
| Athletic Club (Vinder) | 14.75 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.016 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 9.80 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.006 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 5 Minutters Intervaller
|
| Valencia CF | Athletic Club | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 34. Minut |
(0)
2.05
|
(0)
1.77
|
| Fra 31. Til 35. Minut |
(0)
2.05
|
(0)
1.77
|
| Fra 32. Til 36. Minut |
(0)
2.05
|
(0)
1.77
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 34. Minut |
(0.5)
1.076
|
(0.5)
8.10
|
| Fra 31. Til 35. Minut |
(0.5)
1.075
|
(0.5)
8.10
|
| Fra 32. Til 36. Minut |
(0.5)
1.073
|
(0.5)
8.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 34. Minut |
(0.5)
1.015
|
(0.5)
14.75
|
| Fra 31. Til 35. Minut |
(0.5)
1.015
|
(0.5)
14.75
|
| Fra 32. Til 36. Minut |
(0.5)
1.014
|
(0.5)
15.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 34. Minut |
(0.5)
1.024
|
(0.5)
13.00
|
| Fra 31. Til 35. Minut |
(0.5)
1.023
|
(0.5)
13.25
|
| Fra 32. Til 36. Minut |
(0.5)
1.022
|
(0.5)
13.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 10 Minutters Intervaller
|
| Fra 30. Til 39. Minut | Valencia CF (Vinder) | 10.50 |
| Uafgjort (Draw) | 1.159 | |
| Athletic Club (Vinder) | 8.60 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.068 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 5.30 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.045 | |
| Fra 31. Til 40. Minut | Valencia CF (Vinder) | 10.50 |
| Uafgjort (Draw) | 1.16 | |
| Athletic Club (Vinder) | 8.50 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.07 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 5.25 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.045 | |
| Fra 32. Til 41. Minut | Valencia CF (Vinder) | 10.50 |
| Uafgjort (Draw) | 1.161 | |
| Athletic Club (Vinder) | 8.50 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.07 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 5.25 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.045 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 10 Minutters Intervaller
|
| Valencia CF | Athletic Club | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 39. Minut |
(0)
2.05
|
(0)
1.77
|
| Fra 31. Til 40. Minut |
(0)
2.05
|
(0)
1.77
|
| Fra 32. Til 41. Minut |
(0)
2.05
|
(0)
1.77
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 39. Minut |
(0.5)
1.191
|
(0.5)
4.70
|
| Fra 31. Til 40. Minut |
(0.5)
1.192
|
(0.5)
4.70
|
| Fra 32. Til 41. Minut |
(0.5)
1.194
|
(0.5)
4.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 39. Minut |
(0.5)
1.065
|
(0.5)
8.80
|
| Fra 31. Til 40. Minut |
(0.5)
1.065
|
(0.5)
8.80
|
| Fra 32. Til 41. Minut |
(0.5)
1.066
|
(0.5)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 39. Minut |
(0.5)
1.082
|
(0.5)
7.80
|
| Fra 31. Til 40. Minut |
(0.5)
1.082
|
(0.5)
7.80
|
| Fra 32. Til 41. Minut |
(0.5)
1.083
|
(0.5)
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 15 Minutters Intervaller
|
| Fra 30. Til 44. Minut | Valencia CF (Vinder) | 7.50 |
| Uafgjort (Draw) | 1.285 | |
| Athletic Club (Vinder) | 6.15 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.124 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 3.65 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.088 | |
| Fra 49. Til 63. Minut | Valencia CF (Vinder) | 7.30 |
| Uafgjort (Draw) | 1.31 | |
| Athletic Club (Vinder) | 5.75 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Uafgjort | 1.139 | |
| Valencia CF (Vinder) Eller Athletic Club (Vinder) | 3.46 | |
| Athletic Club (Vinder) Eller Uafgjort | 1.093 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 15 Minutters Intervaller
|
| Valencia CF | Athletic Club | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 44. Minut |
(0)
2.06
|
(0)
1.76
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0)
2.11
|
(0)
1.727
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 44. Minut |
(0.5)
1.35
|
(0.5)
3.20
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0.5)
1.37
|
(0.5)
3.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 44. Minut |
(0.5)
1.127
|
(0.5)
6.05
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0.5)
1.132
|
(0.5)
5.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club) - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 30. Til 44. Minut |
(0.5)
1.155
|
(0.5)
5.35
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0.5)
1.171
|
(0.5)
5.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Andre Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Spillere. Mål I Alt - Valencia CF
|
|
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Spillere. Mål I Alt - Athletic Club
|
|
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.