| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
2.86 | 2.22 | 3.68 | 1.25 | 1.615 | 1.39 |
(0) 1.666 |
(0) 2.08 |
(1.0) 1.86 |
(1.0) 1.86 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(53)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(11)
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(37)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Statistikker
(56)
|
Markeder på hjørnespark
(46)
|
|
|
Markeder på fejl
(27)
|
Periodemarkeder
(68)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Stillingen Når
Afgørelse er baseret på den målscore, der er registreret på et hvilket som helst tidspunkt under kampen. Der tages ikke hensyn til annullerede mål.
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 2.84 | 1.36 |
| 0 - 2 | 10.75 | 1.005 |
| 1 - 0 | 2.375 | 1.50 |
| 1 - 1 | 5.35 | 1.11 |
| 2 - 0 | 8.10 | 1.037 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
RC Celta de Vigo Vinder
2.86
|
|
Uafgjort (Draw)
2.22
|
|
Deportivo Alavés Vinder
3.68
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder
1.615
|
|
Deportivo Alavés Vinder Eller uafgjort (draw)
1.39
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| RC Celta de Vigo | Uafgjort (Draw) | Deportivo Alavés |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.86
|
(0 - 0)
2.86
|
(0 - 1)
4.70
|
|
(2 - 0)
12.50
|
(1 - 1)
7.30
|
(0 - 2)
17.50
|
|
(2 - 1)
21.00
|
(2 - 2)
56.00
|
(1 - 2)
25.00
|
|
(3 - 0)
46.00
|
(0 - 3)
64.00
|
|
|
(3 - 1)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vindermargin
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vinder Med 1 Mål - RC Celta de Vigo | 3.56 | 1.24 |
| Vinder Med 2 Mål - RC Celta de Vigo | 10.50 | 1.008 |
| Vinder Med 1 Mål - Deportivo Alavés | 4.333 | 1.168 |
| Vinder Med 1 Mål - RC Celta de Vigo eller Deportivo Alavés | 2.08 | 1.65 |
| Vinder Med 2 Mål - RC Celta de Vigo eller Deportivo Alavés | 7.10 | 1.057 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hvordan Afgøres Kampen?
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vinder Med Rent Mål - RC Celta de Vigo | 3.14 | 1.30 |
| Vinder Med Rent Mål - Deportivo Alavés | 3.98 | 1.196 |
| Vinder Med Rent Mål - RC Celta de Vigo eller Deportivo Alavés | 1.85 | 1.833 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hold Der Scorer + Resultat
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Hold Scorer + Uafgjort | 6.85 | 1.062 |
| Begge Hold Scorer + RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder | 9.60 | 1.017 |
| Begge Hold Scorer + RC Celta de Vigo Vinder Eller Uafgjort | 5.30 | 1.113 |
| Begge Hold Scorer + Deportivo Alavés Vinder Eller Uafgjort | 5.55 | 1.102 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Uafgjort Med Scoring
|
| Ja | Nej |
|---|---|
| 6.85 | 1.062 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I Fuld Tid + Mål I Alt
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| RC Celta de Vigo Vinder + I Alt Under 1.5 | 4.15 | 1.181 |
| RC Celta de Vigo Vinder + I Alt Under 2.5 | 3.26 | 1.28 |
| RC Celta de Vigo Vinder + I Alt Under 3.5 | 2.84 | 1.36 |
| RC Celta de Vigo Vinder + I Alt Under 4.5 | 2.80 | 1.37 |
| RC Celta de Vigo Vinder + I Alt Over 1.5 | 6.80 | 1.063 |
| Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 1.5 | 4.95 | 1.129 |
| Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 2.5 | 4.10 | 1.185 |
| Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 3.5 | 3.56 | 1.24 |
| Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 4.5 | 3.48 | 1.25 |
| Deportivo Alavés Vinder + I Alt Over 1.5 | 9.00 | 1.024 |
| Uafgjort + I Alt Under 1.5 | 2.86 | 1.36 |
| Uafgjort + I Alt Under 2.5 | 2.16 | 1.60 |
| Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 2.16 | 1.60 |
| Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 2.14 | 1.615 |
| Uafgjort + I Alt Over 1.5 | 6.85 | 1.062 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 1.5 | 1.78 | 1.90 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 2.5 | 1.363 | 2.83 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 1.285 | 3.24 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 1.26 | 3.40 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 1.5 | 3.74 | 1.22 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 2.5 | 10.75 | 1.006 |
| Deportivo Alavés Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 1.5 | 1.90 | 1.78 |
| Deportivo Alavés Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 2.5 | 1.48 | 2.43 |
| Deportivo Alavés Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 3.5 | 1.41 | 2.64 |
| Deportivo Alavés Vinder Eller Uafgjort + I Alt Under 4.5 | 1.38 | 2.76 |
| Deportivo Alavés Vinder Eller Uafgjort + I Alt Over 1.5 | 4.35 | 1.166 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 1.5 | 2.40 | 1.49 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 2.5 | 1.93 | 1.76 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 3.5 | 1.67 | 2.05 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder + I Alt Under 4.5 | 1.64 | 2.10 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder + I Alt Over 1.5 | 4.333 | 1.168 |
| RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder + I Alt Over 2.5 | 7.90 | 1.041 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(-1.5)
7.50
|
(+1.5)
1.005
|
|
(-1.0)
6.40
|
(+1.0)
1.042
|
|
(0)
1.666
|
(0)
2.08
|
|
(+1.0)
1.001
|
(-1.0)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap (3-way)
(nuværende pointforskel: 0)
|
| RC Celta de Vigo | Uafgjort (Draw) | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 8.70 | 3.56 | 1.41 |
| (+1.0) | 1.27 | 3.125 | 6.35 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Asiatisk Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(-1.0,-1.5)
7.00
|
(+1.0,+1.5)
1.022
|
|
(-0.5,-1.0)
3.52
|
(+0.5,+1.0)
1.21
|
|
(0,-0.5)
2.17
|
(0,+0.5)
1.56
|
|
(0,+0.5)
1.36
|
(0,-0.5)
2.72
|
|
(+0.5,+1.0)
1.12
|
(-0.5,-1.0)
4.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.75
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.86
|
(1.0)
1.86
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.75
|
|
(2.0)
1.066
|
(2.0)
5.45
|
|
(2.5)
1.028
|
(2.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (3-way)
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
2.86
|
(1.0)
2.41
|
(1.0)
2.86
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
4.333
|
(2.0)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
2.31
|
(0.5,1.0)
1.49
|
|
(1.0,1.5)
1.49
|
(1.0,1.5)
2.31
|
|
(1.5,2.0)
1.20
|
(1.5,2.0)
3.54
|
|
(2.0,2.5)
1.045
|
(2.0,2.5)
5.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.75
|
(0.5)
1.84
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.96
|
|
(1.5)
1.109
|
(1.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.46 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.79
|
(1.0)
2.64
|
(1.0)
6.00
|
|
(2.0)
1.119
|
(2.0)
4.10
|
(2.0)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.533
|
(0.5,1.0)
2.48
|
|
(1.0,1.5)
1.157
|
(1.0,1.5)
5.25
|
|
(1.5,2.0)
1.059
|
(1.5,2.0)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.58
|
(0.5)
2.09
|
|
(1.0)
1.123
|
(1.0)
5.30
|
|
(1.5)
1.071
|
(1.5)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.72 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.61
|
(1.0)
2.875
|
(1.0)
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.40
|
(0.5,1.0)
2.94
|
|
(1.5,2.0)
1.038
|
(1.5,2.0)
10.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Halvlege
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Halvlege Under (1.5) Mål | 1.36 | 2.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| RC Celta de Vigo Scorer | 1.89 | 1.79 |
| Deportivo Alavés Scorer | 2.15 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer | 4.50 | 1.157 |
| RC Celta de Vigo Scorer - 2. Halvleg | 1.89 | 1.79 |
| Deportivo Alavés Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.50 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.50 | 1.157 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.36 | 2.86 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.50 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.80 | 1.027 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.30 | 1.053 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.05 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.60 | 1.15 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.36 | 2.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.188 | 4.10 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.162 | 4.40 |
| RC Celta de Vigo Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.95 | 1.06 |
| Deportivo Alavés Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.10 | 1.023 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.50 | 1.157 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Første Mål + Resultat I Fuld Tid
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| RC Celta de Vigo Scorer Først + RC Celta de Vigo Vinder | 3.08 | 1.31 |
| RC Celta de Vigo Scorer Først + Uafgjort | 9.60 | 1.017 |
| Deportivo Alavés Scorer Først + Deportivo Alavés Vinder | 4.10 | 1.186 |
| Deportivo Alavés Scorer Først + Uafgjort | 9.60 | 1.017 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Mål Scoret I Kampen
|
| RC Celta de Vigo | Ingen | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| 1 | 2.43 | 2.86 | 2.91 |
| 2 | 5.05 | 1.36 | 5.85 |
| 3 | 13.25 | 1.037 | 15.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (5-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
2.86
|
(1)
2.41
|
|
(2)
4.333
|
(3)
10.75
|
|
(4 Eller Flere)
28.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål
|
| Ulige | Lige |
|---|---|
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (RC Celta de Vigo) (3-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
1.79
|
(1)
2.64
|
|
(2 Eller Flere)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (RC Celta de Vigo) (4-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
1.79
|
(1)
2.64
|
|
(2)
8.40
|
(3 Eller Flere)
28.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Antal Mål (Deportivo Alavés) (3-Vejs)
|
|
(Ingen Mål)
1.61
|
(1)
2.875
|
|
(2 Eller Flere)
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål Og Scoringstidspunkter
|
| Mål I Kampen | Ja | Nej |
|---|---|---|
| 46-60 min. | 3.40 | 1.26 |
| 61-75 min. | 3.14 | 1.30 |
|
76-90 min. Inklusive Tillægstid i 2. Halvleg
|
2.22 | 1.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Mål I Hver Halvleg
|
| RC Celta de Vigo | Ingen | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| Første Mål - 2. Halvleg | 2.43 | 2.86 | 2.91 |
| Sidste Mål - 2. Halvleg | 2.43 | 2.86 | 2.91 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Første Hold Til At
|
| RC Celta de Vigo | Ingen | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| Scorer 2 Mål | 6.80 | 1.168 | 9.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsresultater
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| RC Celta de Vigo Vinder Mindst Én Halvleg | 2.91 | 1.41 |
| Deportivo Alavés Vinder Mindst Én Halvleg | 3.78 | 1.27 |
| Uafgjort I Begge Halvlege | 2.24 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål + Halvlegsresultat
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Uafgjort I 2. Halvleg | 6.85 | 1.062 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + RC Celta de Vigo Vinder Eller Spiller Uafgjort I 2. Halvleg | 5.30 | 1.113 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg eller Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg | 9.60 | 1.017 |
| Begge Hold Scorer I 2. Halvleg + Deportivo Alavés Vinder Eller Spiller Uafgjort I 2. Halvleg | 5.55 | 1.102 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Halvleg Med Handicap (3-way)
|
| RC Celta de Vigo | Uafgjort (Draw) | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 9.20 | 3.56 | 1.41 |
| (+1.0) | 1.27 | 3.125 | 6.35 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.75
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.86
|
(1.0)
1.86
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.75
|
|
(2.0)
1.066
|
(2.0)
5.45
|
|
(2.5)
1.028
|
(2.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
2.86
|
(1.0)
2.41
|
(1.0)
2.86
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
4.333
|
(2.0)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
2.375
|
(0.5,1.0)
1.52
|
|
(1.0,1.5)
1.52
|
(1.0,1.5)
2.375
|
|
(1.5,2.0)
1.22
|
(1.5,2.0)
3.70
|
|
(2.0,2.5)
1.054
|
(2.0,2.5)
6.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.89
|
|
(1.0)
1.189
|
(1.0)
4.65
|
|
(1.5)
1.101
|
(1.5)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.79
|
(1.0)
2.62
|
(1.0)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.50
|
(0.5,1.0)
2.57
|
|
(1.0,1.5)
1.134
|
(1.0,1.5)
5.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.111
|
(1.0)
6.40
|
|
(1.5)
1.06
|
(1.5)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.61
|
(1.0)
2.85
|
(1.0)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Asiatisk Mål I Alt (Deportivo Alavés) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.363
|
(0.5,1.0)
3.10
|
|
(1.5,2.0)
1.02
|
(1.5,2.0)
13.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg + Mål I Alt I 2. Halvleg
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 6.80 | 1.063 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.15 | 1.181 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 3.26 | 1.28 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 2.84 | 1.36 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 6.85 | 1.062 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.86 | 1.36 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 9.00 | 1.024 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.95 | 1.129 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 4.10 | 1.185 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 3.56 | 1.24 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 3.74 | 1.22 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 10.75 | 1.006 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 1.78 | 1.90 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.363 | 2.83 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.285 | 3.24 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg eller Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.333 | 1.168 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg eller Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Over 2.5 Mål I 2. Halvleg | 7.90 | 1.041 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg eller Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 2.40 | 1.49 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg eller Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.93 | 1.76 |
| RC Celta de Vigo Til At Vinde 2. Halvleg eller Deportivo Alavés Til At Vinde 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.67 | 2.05 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Over 1.5 Mål I 2. Halvleg | 4.35 | 1.166 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 1.5 Mål I 2. Halvleg | 1.90 | 1.78 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 2.5 Mål I 2. Halvleg | 1.48 | 2.43 |
| Deportivo Alavés Til At Vinde Eller Spille Uafgjort I 2. Halvleg + Under 3.5 Mål I 2. Halvleg | 1.41 | 2.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Statistikker
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Forsøg På Mål
|
|
Deportivo Alavés
1.19
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Forsøg På Mål Med Handicap
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(+1.5)
2.38
|
(-1.5)
1.49
|
|
(+2.5)
1.64
|
(-2.5)
2.08
|
|
(+3.5)
1.29
|
(-3.5)
3.18
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
3.38
|
(5.5)
1.26
|
|
(6.5)
2.13
|
(6.5)
1.61
|
|
(7.5)
1.55
|
(7.5)
2.25
|
|
(8.5)
1.26
|
(8.5)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.92
|
(1.5)
1.34
|
|
(2.5)
1.666
|
(2.5)
2.04
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Forsøg I Alt På Mål (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
3.28
|
(3.5)
1.27
|
|
(4.5)
1.79
|
(4.5)
1.89
|
|
(5.5)
1.29
|
(5.5)
3.18
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Begåede Forseelser Med Handicap
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(+7.5)
2.15
|
(-7.5)
1.59
|
|
(+8.5)
1.77
|
(-8.5)
1.89
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(33.5)
2.10
|
(33.5)
1.62
|
|
(34.5)
1.727
|
(34.5)
1.95
|
|
(35.5)
1.48
|
(35.5)
2.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(12.5)
2.03
|
(12.5)
1.666
|
|
(13.5)
1.56
|
(13.5)
2.21
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(20.5)
2.21
|
(20.5)
1.56
|
|
(21.5)
1.69
|
(21.5)
2.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(15.5)
1.727
|
(15.5)
1.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (RC Celta de Vigo) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
2.03
|
(6.5)
1.666
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Begåede Forseelser I Alt (Deportivo Alavés) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(8.5)
1.69
|
(8.5)
2.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Målspark
|
|
RC Celta de Vigo
3.28
|
|
Lige Antal
7.10
|
|
Deportivo Alavés
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Målspark Med Handicap
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(0)
2.85
|
(0)
1.35
|
|
(+1.5)
1.74
|
(-1.5)
1.94
|
|
(+2.5)
1.39
|
(-2.5)
2.68
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Målspark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(13.5)
3.32
|
(13.5)
1.27
|
|
(14.5)
2.33
|
(14.5)
1.52
|
|
(15.5)
1.76
|
(15.5)
1.92
|
|
(16.5)
1.43
|
(16.5)
2.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Indkast
|
|
RC Celta de Vigo
3.06
|
|
Lige Antal
9.60
|
|
Deportivo Alavés
1.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Indkast Med Handicap
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(+1.5)
1.92
|
(-1.5)
1.76
|
|
(+2.5)
1.61
|
(-2.5)
2.13
|
|
(+3.5)
1.39
|
(-3.5)
2.68
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(28.5)
2.53
|
(28.5)
1.44
|
|
(29.5)
2.01
|
(29.5)
1.69
|
|
(30.5)
1.69
|
(30.5)
2.01
|
|
(31.5)
1.45
|
(31.5)
2.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(13.5)
2.13
|
(13.5)
1.61
|
|
(14.5)
1.64
|
(14.5)
2.08
|
|
(15.5)
1.36
|
(15.5)
2.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Indkast I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(14.5)
2.78
|
(14.5)
1.37
|
|
(15.5)
1.98
|
(15.5)
1.71
|
|
(16.5)
1.56
|
(16.5)
2.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Offsides
|
|
RC Celta de Vigo
8.00
|
|
Lige Antal
4.45
|
|
Deportivo Alavés
1.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Offsides Med Handicap
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(0)
5.75
|
(0)
1.089
|
|
(+1.5)
1.55
|
(-1.5)
2.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.33
|
(2.5)
1.52
|
|
(3.5)
1.43
|
(3.5)
2.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.28
|
(0.5)
1.533
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Offsides I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.72
|
(1.5)
1.39
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark
|
|
RC Celta de Vigo
1.99
|
|
Lige Antal
4.50
|
|
Deportivo Alavés
2.625
|
|
RC Celta de Vigo Eller lige antal
1.39
|
|
RC Celta de Vigo Eller Deportivo Alavés
1.133
|
|
Deportivo Alavés Eller lige antal
1.666
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(0)
1.62
|
(0)
2.13
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap (3-way)
|
| RC Celta de Vigo | Uafgjort (Draw) | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 3.04 | 4.85 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Hjørnespark Med Handicap - 2. Halvleg (3-way)
|
| RC Celta de Vigo | Uafgjort (Draw) | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| (-1.0) | 3.08 | 4.85 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
10.25
|
(1.5)
1.005
|
|
(2.5)
4.75
|
(2.5)
1.134
|
|
(3.5)
2.61
|
(3.5)
1.42
|
|
(4.5)
1.75
|
(4.5)
1.94
|
|
(5.5)
1.34
|
(5.5)
2.93
|
|
(6.5)
1.134
|
(6.5)
4.75
|
|
(7.5)
1.03
|
(7.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(3.0)
4.75
|
(3.0)
5.65
|
(3.0)
1.42
|
|
(4.0)
2.61
|
(4.0)
5.05
|
(4.0)
1.94
|
|
(5.0)
1.75
|
(5.0)
5.55
|
(5.0)
2.93
|
|
(6.0)
1.34
|
(6.0)
7.40
|
(6.0)
4.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.83
|
(1.5)
1.33
|
|
(2.0)
2.19
|
(2.0)
1.57
|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
2.08
|
|
(3.0)
1.31
|
(3.0)
3.04
|
|
(3.5)
1.20
|
(3.5)
3.68
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (RC Celta de Vigo) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.83
|
(2.0)
3.62
|
(2.0)
2.08
|
|
(3.0)
1.65
|
(3.0)
4.05
|
(3.0)
3.68
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.75
|
(1.0)
1.117
|
|
(1.5)
2.34
|
(1.5)
1.50
|
|
(2.0)
1.77
|
(2.0)
1.92
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.54
|
|
(3.0)
1.16
|
(3.0)
4.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Deportivo Alavés) (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.34
|
(2.0)
3.50
|
(2.0)
2.54
|
|
(3.0)
1.43
|
(3.0)
4.50
|
(3.0)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.60
|
(3.5)
1.41
|
|
(4.5)
1.75
|
(4.5)
1.94
|
|
(5.5)
1.333
|
(5.5)
2.91
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(4.0)
2.61
|
(4.0)
5.05
|
(4.0)
1.94
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (RC Celta de Vigo) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.19
|
(2.0)
1.57
|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
2.08
|
|
(3.0)
1.31
|
(3.0)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (RC Celta de Vigo) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.83
|
(2.0)
3.36
|
(2.0)
2.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Deportivo Alavés) - 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.34
|
(1.5)
1.50
|
|
(2.0)
1.77
|
(2.0)
1.92
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt (Deportivo Alavés) - 2. Halvleg (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.34
|
(2.0)
3.26
|
(2.0)
2.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Hjørnespark I Kampen
|
| RC Celta de Vigo | Ingen | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| 2 | 1.86 | 10.25 | 2.13 |
| 3 | 2.09 | 4.75 | 2.41 |
| 4 | 2.60 | 2.61 | 2.97 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på fejl
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort
|
|
RC Celta de Vigo
3.66
|
|
Lige Antal
3.36
|
|
Deportivo Alavés
1.87
|
|
RC Celta de Vigo Eller lige antal
1.76
|
|
RC Celta de Vigo Eller Deportivo Alavés
1.24
|
|
Deportivo Alavés Eller lige antal
1.21
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(-1.5)
7.80
|
(+1.5)
1.042
|
|
(0)
2.68
|
(0)
1.40
|
|
(+1.5)
1.28
|
(-1.5)
3.26
|
|
(+2.5)
1.067
|
(-2.5)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Flest Gule Kort Med Handicap (3-way)
|
| RC Celta de Vigo | Uafgjort (Draw) | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| (+1.0) | 1.76 | 3.85 | 3.26 |
| (+2.0) | 1.28 | 5.90 | 6.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
3.84
|
(3.5)
1.21
|
|
(4.5)
2.01
|
(4.5)
1.70
|
|
(5.5)
1.40
|
(5.5)
2.68
|
|
(6.5)
1.128
|
(6.5)
4.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (3-way)
|
| Under | Præcis | Over |
|---|---|---|
|
(4.0)
3.84
|
(4.0)
4.10
|
(4.0)
1.70
|
|
(5.0)
2.01
|
(5.0)
4.40
|
(5.0)
2.68
|
|
(6.0)
1.40
|
(6.0)
5.85
|
(6.0)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.95
|
(1.5)
1.40
|
|
(2.5)
1.38
|
(2.5)
2.76
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Gule Kort I Alt (Deportivo Alavés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.05
|
(1.5)
1.171
|
|
(2.5)
1.87
|
(2.5)
1.81
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Straffespark, Udvisninger
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Straffespark | 4.70 | 1.191 |
| Straffespark (RC Celta de Vigo) | 6.95 | 1.10 |
| Straffespark (Deportivo Alavés) | 9.70 | 1.052 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge af Straffespark
|
| RC Celta de Vigo | Ingen | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| 1. Straffespark | 7.90 | 1.191 | 11.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Rækkefølge Af Gule Kort I Kampen
|
| RC Celta de Vigo | Ingen | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|---|
| 3 | 2.51 | 9.90 | 1.71 |
| 4 | 2.98 | 3.84 | 2.04 |
| 5 | 4.25 | 2.01 | 2.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - Fra 1 Til 60 Min.
|
|
RC Celta de Vigo Vinder
6.25
|
|
Uafgjort (Draw)
1.22
|
|
Deportivo Alavés Vinder
8.00
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.021
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder
3.52
|
|
Deportivo Alavés Vinder Eller uafgjort (draw)
1.059
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - Fra 1 Til 60 Min.
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(0)
1.68
|
(0)
2.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.104
|
(0.5)
5.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - Fra 1 Til 60 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.074
|
(0.5)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - Fra 1 Til 75 Min.
|
|
RC Celta de Vigo Vinder
3.82
|
|
Uafgjort (Draw)
1.57
|
|
Deportivo Alavés Vinder
4.85
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.113
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller Deportivo Alavés Vinder
2.14
|
|
Deportivo Alavés Vinder Eller uafgjort (draw)
1.188
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - Fra 1 Til 75 Min.
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés |
|---|---|
|
(0)
1.666
|
(0)
2.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.727
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.15
|
(1.0)
4.50
|
|
(1.5)
1.063
|
(1.5)
6.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - Fra 1 Til 75 Min.
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.24
|
(0.5)
3.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 5 Minutters Intervaller
|
| Fra 48. Til 52. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 16.00 |
| Uafgjort (Draw) | 1.042 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 18.75 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 11.00 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.01 | |
| Fra 49. Til 53. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 15.75 |
| Uafgjort (Draw) | 1.043 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 18.75 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 10.75 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.011 | |
| Fra 50. Til 54. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 15.75 |
| Uafgjort (Draw) | 1.043 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 18.75 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 10.75 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.011 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 5 Minutters Intervaller
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 52. Minut |
(0)
1.74
|
(0)
2.09
|
| Fra 49. Til 53. Minut |
(0)
1.74
|
(0)
2.09
|
| Fra 50. Til 54. Minut |
(0)
1.74
|
(0)
2.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 52. Minut |
(0.5)
1.062
|
(0.5)
9.00
|
| Fra 49. Til 53. Minut |
(0.5)
1.062
|
(0.5)
9.00
|
| Fra 50. Til 54. Minut |
(0.5)
1.063
|
(0.5)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 52. Minut |
(0.5)
1.017
|
(0.5)
14.25
|
| Fra 49. Til 53. Minut |
(0.5)
1.018
|
(0.5)
14.25
|
| Fra 50. Til 54. Minut |
(0.5)
1.018
|
(0.5)
14.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - 5 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 52. Minut |
(0.5)
1.008
|
(0.5)
16.25
|
| Fra 49. Til 53. Minut |
(0.5)
1.008
|
(0.5)
16.25
|
| Fra 50. Til 54. Minut |
(0.5)
1.009
|
(0.5)
16.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 10 Minutters Intervaller
|
| Fra 48. Til 57. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 8.90 |
| Uafgjort (Draw) | 1.142 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 11.50 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Uafgjort | 1.036 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 5.70 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.064 | |
| Fra 49. Til 58. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 8.80 |
| Uafgjort (Draw) | 1.144 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 11.50 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Uafgjort | 1.036 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 5.65 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.065 | |
| Fra 50. Til 59. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 8.70 |
| Uafgjort (Draw) | 1.145 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 11.50 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Uafgjort | 1.036 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 5.60 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.067 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 10 Minutters Intervaller
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 57. Minut |
(0)
1.74
|
(0)
2.09
|
| Fra 49. Til 58. Minut |
(0)
1.74
|
(0)
2.09
|
| Fra 50. Til 59. Minut |
(0)
1.74
|
(0)
2.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 57. Minut |
(0.5)
1.17
|
(0.5)
5.05
|
| Fra 49. Til 58. Minut |
(0.5)
1.172
|
(0.5)
5.00
|
| Fra 50. Til 59. Minut |
(0.5)
1.174
|
(0.5)
5.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 57. Minut |
(0.5)
1.073
|
(0.5)
8.30
|
| Fra 49. Til 58. Minut |
(0.5)
1.074
|
(0.5)
8.20
|
| Fra 50. Til 59. Minut |
(0.5)
1.075
|
(0.5)
8.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - 10 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 57. Minut |
(0.5)
1.054
|
(0.5)
9.60
|
| Fra 49. Til 58. Minut |
(0.5)
1.054
|
(0.5)
9.60
|
| Fra 50. Til 59. Minut |
(0.5)
1.055
|
(0.5)
9.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat - 15 Minutters Intervaller
|
| Fra 48. Til 62. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 6.50 |
| Uafgjort (Draw) | 1.25 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 8.20 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Uafgjort | 1.075 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 3.96 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.113 | |
| Fra 49. Til 63. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 6.35 |
| Uafgjort (Draw) | 1.26 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 8.10 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Uafgjort | 1.077 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 3.88 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.118 | |
| Fra 50. Til 64. Minut | RC Celta de Vigo (Vinder) | 6.35 |
| Uafgjort (Draw) | 1.26 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) | 8.10 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Uafgjort | 1.077 | |
| RC Celta de Vigo (Vinder) Eller Deportivo Alavés (Vinder) | 3.88 | |
| Deportivo Alavés (Vinder) Eller Uafgjort | 1.118 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat Med Handicap - 15 Minutters Intervaller
|
| RC Celta de Vigo | Deportivo Alavés | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 62. Minut |
(0)
1.73
|
(0)
2.11
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0)
1.73
|
(0)
2.11
|
| Fra 50. Til 64. Minut |
(0)
1.73
|
(0)
2.11
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 62. Minut |
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.52
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.52
|
| Fra 50. Til 64. Minut |
(0.5)
1.31
|
(0.5)
3.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 62. Minut |
(0.5)
1.135
|
(0.5)
5.80
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0.5)
1.136
|
(0.5)
5.80
|
| Fra 50. Til 64. Minut |
(0.5)
1.137
|
(0.5)
5.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Alavés) - 15 Minutters Intervaller
|
| Under | Over | |
|---|---|---|
| Fra 48. Til 62. Minut |
(0.5)
1.103
|
(0.5)
6.80
|
| Fra 49. Til 63. Minut |
(0.5)
1.104
|
(0.5)
6.80
|
| Fra 50. Til 64. Minut |
(0.5)
1.105
|
(0.5)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Andre Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Spillere. Mål I Alt - RC Celta de Vigo
|
|
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Spillere. Mål I Alt - Deportivo Alavés
|
|
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.