| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.60 | 2.25 | 3.72 | 1.21 | 1.533 | 1.40 |
(0) 1.59 |
(0) 2.22 |
(1.0) 2.05 |
(1.0) 1.65 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(25)
|
Hovedmarkeder
(54)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(10)
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(34)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Markeder på hjørnespark
(46)
|
Markeder på fejl
(24)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Macarthur FC Vinder
2.60
|
|
Uafgjort (Draw)
2.25
|
|
Perth Glory Vinder
3.72
|
|
Macarthur FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
Macarthur FC Vinder Eller Perth Glory Vinder
1.533
|
|
Perth Glory Vinder Eller uafgjort (draw)
1.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Macarthur FC | Uafgjort (Draw) | Perth Glory |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.80
|
(0 - 0)
3.08
|
(0 - 1)
4.95
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
6.45
|
(0 - 2)
17.00
|
|
(2 - 1)
16.75
|
(2 - 2)
46.00
|
(1 - 2)
22.00
|
|
(3 - 0)
35.00
|
(0 - 3)
58.00
|
|
|
(3 - 1)
51.00
|
(1 - 3)
69.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Macarthur FC | Perth Glory |
|---|---|
|
(-1.5)
7.00
|
(+1.5)
1.029
|
|
(-1.0)
5.65
|
(+1.0)
1.067
|
|
(0)
1.59
|
(0)
2.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.95
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.05
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.375
|
|
(2.0)
1.108
|
(2.0)
4.35
|
|
(2.5)
1.061
|
(2.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Macarthur FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.89
|
(0.5)
1.72
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.26
|
|
(1.5)
1.137
|
(1.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 2.33 | 1.52 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Perth Glory)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.62
|
(0.5)
2.02
|
|
(1.0)
1.135
|
(1.0)
4.70
|
|
(1.5)
1.076
|
(1.5)
6.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Macarthur FC Scorer | 1.76 | 1.93 |
| Perth Glory Scorer | 2.08 | 1.65 |
| Begge Hold Scorer | 3.84 | 1.21 |
| Macarthur FC Scorer - 2. Halvleg | 1.76 | 1.93 |
| Perth Glory Scorer - 2. Halvleg | 2.08 | 1.65 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.29 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.40 | 1.051 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.45 | 1.073 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.55 | 1.154 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.05 | 1.191 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.46 | 2.49 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.25 | 3.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.22 | 3.74 |
| Macarthur FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.85 | 1.092 |
| Perth Glory Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.03 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
7.00
|
(4.5)
1.045
|
|
(5.5)
3.74
|
(5.5)
1.21
|
|
(6.5)
2.31
|
(6.5)
1.53
|
|
(7.5)
1.65
|
(7.5)
2.08
|
|
(8.5)
1.31
|
(8.5)
3.08
|
|
(9.5)
1.128
|
(9.5)
4.85
|
|
(10.5)
1.032
|
(10.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.