| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
10.25 | 3.50 | 1.38 | 2.62 | 1.22 | — |
(+1.0) 1.41 |
(-1.0) 2.66 |
(1.5) 2.11 |
(1.5) 1.61 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(47)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(10)
|
I Alt-markeder
(20)
|
Markeder På Mål
(21)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(49)
|
Markeder på hjørnespark
(32)
|
Markeder på fejl
(18)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
ACS Campionii FC Arges Vinder
10.25
|
|
Uafgjort (Draw)
3.50
|
|
CFR 1907 Cluj Vinder
1.38
|
|
ACS Campionii FC Arges Vinder Eller uafgjort (draw)
2.62
|
|
ACS Campionii FC Arges Vinder Eller CFR 1907 Cluj Vinder
1.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| ACS Campionii FC Arges | Uafgjort (Draw) | CFR 1907 Cluj |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
12.25
|
(1 - 1)
3.52
|
(0 - 1)
2.11
|
|
(3 - 1)
48.00
|
(2 - 2)
30.00
|
(0 - 2)
6.05
|
|
(1 - 2)
10.75
|
||
|
(0 - 3)
28.00
|
||
|
(1 - 3)
46.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| ACS Campionii FC Arges | CFR 1907 Cluj |
|---|---|
|
(0)
7.40
|
(0)
1.033
|
|
(+1.0)
1.41
|
(-1.0)
2.66
|
|
(+1.5)
1.114
|
(-1.5)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.11
|
(1.5)
1.61
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.70
|
|
(2.5)
1.164
|
(2.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.57 | 2.19 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (ACS Campionii FC Arges)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.58
|
(0.5)
2.17
|
|
(1.0)
1.091
|
(1.0)
5.55
|
|
(1.5)
1.037
|
(1.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CFR 1907 Cluj)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.24
|
| Ulige | Lige |
| 1.22 | 3.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| ACS Campionii FC Arges Scorer | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer | 2.17 | 1.58 |
| ACS Campionii FC Arges Scorer - 2. Halvleg | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.60 | 1.142 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.52 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.45 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.21 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.65 | 2.05 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.59 | 2.15 |
| ACS Campionii FC Arges Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.031 |
| CFR 1907 Cluj Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.98 | 1.188 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.93 | 1.33 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(8.5)
3.84
|
(8.5)
1.20
|
|
(9.5)
2.01
|
(9.5)
1.68
|
|
(10.5)
1.39
|
(10.5)
2.67
|
|
(11.5)
1.121
|
(11.5)
4.85
|
|
(12.5)
1.009
|
(12.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.