|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
13.75 | 6.65 | 1.138 | 4.50 | 1.052 | — |
(+1.5) 2.04 |
(-1.5) 1.666 |
(3.5) 1.85 |
(3.5) 1.83 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(53)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(36)
|
Markeder På Mål
(37)
|
Halvlegsmarkeder
(67)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Alloa Athletic FC Vinder
13.75
|
|
Uafgjort (Draw)
6.65
|
|
Stenhousemuir FC Vinder
1.138
|
|
Alloa Athletic FC Vinder Eller uafgjort (draw)
4.50
|
|
Alloa Athletic FC Vinder Eller Stenhousemuir FC Vinder
1.052
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Alloa Athletic FC | Uafgjort (Draw) | Stenhousemuir FC |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
18.75
|
(2 - 2)
7.00
|
(0 - 2)
4.45
|
|
(4 - 2)
56.00
|
(3 - 3)
27.00
|
(1 - 2)
3.90
|
|
(4 - 3)
71.00
|
(0 - 3)
6.05
|
|
|
(1 - 3)
6.05
|
||
|
(2 - 3)
11.25
|
||
|
(0 - 4)
17.25
|
||
|
(1 - 4)
17.00
|
||
|
(2 - 4)
31.00
|
||
|
(3 - 4)
64.00
|
||
|
(0 - 5)
56.00
|
||
|
(1 - 5)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Alloa Athletic FC | Stenhousemuir FC |
|---|---|
|
(+1.0)
3.50
|
(-1.0)
1.23
|
|
(+1.5)
2.04
|
(-1.5)
1.666
|
|
(+2.0)
1.39
|
(-2.0)
2.63
|
|
(+2.5)
1.196
|
(-2.5)
3.78
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.45
|
(2.5)
1.136
|
|
(3.0)
3.14
|
(3.0)
1.27
|
|
(3.5)
1.85
|
(3.5)
1.83
|
|
(4.0)
1.36
|
(4.0)
2.70
|
|
(4.5)
1.22
|
(4.5)
3.50
|
|
(5.0)
1.038
|
(5.0)
7.10
|
|
(5.5)
1.021
|
(5.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Alloa Athletic FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.47
|
(0.5)
1.44
|
|
(1.0)
1.66
|
(1.0)
2.06
|
|
(1.5)
1.30
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.043
|
(2.0)
6.80
|
|
(2.5)
1.019
|
(2.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.615 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stenhousemuir FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.74
|
(2.5)
1.909
|
|
(3.0)
1.18
|
(3.0)
4.15
|
|
(3.5)
1.083
|
(3.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.46 | 1.444 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Alloa Athletic FC Scorer | 1.44 | 2.47 |
| Begge Hold Scorer | 1.44 | 2.47 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.08 | 1.30 |
| Alloa Athletic FC Scorer - 2. Halvleg | 1.44 | 2.47 |
| Stenhousemuir FC Scorer - 2. Halvleg | 1.909 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.875 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.875 | 1.33 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.909 | 1.89 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.44 | 2.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.99 | 1.68 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 8.10 | 1.024 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.40 | 1.147 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.16 | 1.57 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.50 | 2.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.86 | 1.333 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.56 | 1.41 |
| Alloa Athletic FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.50 | 1.23 |
| Stenhousemuir FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.79 | 1.35 |
| Stenhousemuir FC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.007 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.39 | 1.47 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.20 | 1.023 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.