| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.56 | 3.34 | 5.95 | 1.065 | 1.24 | 2.15 |
(-1.0) 2.50 |
(+1.0) 1.46 |
(2.5) 1.64 |
(2.5) 2.06 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(59)
|
|
Handicapmarkeder
(11)
|
I Alt-markeder
(33)
|
Markeder På Mål
(35)
|
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Markeder på hjørnespark
(36)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
RKS Radomiak Radom Vinder
1.56
|
|
Uafgjort (Draw)
3.34
|
|
Motor Lublin SA Vinder
5.95
|
|
RKS Radomiak Radom Vinder Eller uafgjort (draw)
1.065
|
|
RKS Radomiak Radom Vinder Eller Motor Lublin SA Vinder
1.24
|
|
Motor Lublin SA Vinder Eller uafgjort (draw)
2.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| RKS Radomiak Radom | Uafgjort (Draw) | Motor Lublin SA |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.78
|
(1 - 1)
3.64
|
(1 - 2)
8.10
|
|
(2 - 0)
5.55
|
(2 - 2)
12.50
|
(1 - 3)
26.00
|
|
(2 - 1)
6.10
|
(3 - 3)
73.00
|
(2 - 3)
36.00
|
|
(3 - 0)
16.50
|
(1 - 4)
71.00
|
|
|
(3 - 1)
18.50
|
||
|
(3 - 2)
35.00
|
||
|
(4 - 0)
56.00
|
||
|
(4 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| RKS Radomiak Radom | Motor Lublin SA |
|---|---|
|
(-1.5)
3.74
|
(+1.5)
1.20
|
|
(-1.0)
2.50
|
(+1.0)
1.46
|
|
(0)
1.147
|
(0)
4.333
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.78
|
(1.5)
1.189
|
|
(2.0)
2.59
|
(2.0)
1.39
|
|
(2.5)
1.64
|
(2.5)
2.06
|
|
(3.0)
1.24
|
(3.0)
3.34
|
|
(3.5)
1.139
|
(3.5)
4.40
|
|
(4.0)
1.002
|
(4.0)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.76 | 1.909 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RKS Radomiak Radom)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.68
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.139
|
(2.0)
4.60
|
|
(2.5)
1.059
|
(2.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.43 | 2.54 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Motor Lublin SA)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.21
|
(0.5)
1.56
|
|
(1.0)
1.43
|
(1.0)
2.52
|
|
(1.5)
1.192
|
(1.5)
3.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Motor Lublin SA Scorer | 1.56 | 2.21 |
| Begge Hold Scorer | 1.56 | 2.21 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.40 | 1.044 |
| RKS Radomiak Radom Scorer - 2. Halvleg | 2.01 | 1.68 |
| Motor Lublin SA Scorer - 2. Halvleg | 1.56 | 2.21 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.28 | 1.27 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.73 | 2.11 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.56 | 2.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.32 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.70 | 1.136 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.64 | 1.222 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.74 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.61 | 2.12 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.51 | 1.44 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.27 | 1.533 |
| RKS Radomiak Radom Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
| RKS Radomiak Radom Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.50 | 1.012 |
| Motor Lublin SA Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.35 | 1.158 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.85 | 1.81 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.45 | 1.065 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
9.60
|
(6.5)
1.005
|
|
(7.5)
4.50
|
(7.5)
1.141
|
|
(8.5)
2.51
|
(8.5)
1.44
|
|
(9.5)
1.70
|
(9.5)
1.98
|
|
(10.5)
1.31
|
(10.5)
3.04
|
|
(11.5)
1.117
|
(11.5)
4.90
|
|
(12.5)
1.02
|
(12.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.