| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.01 | 2.56 | 4.75 | 1.126 | 1.41 | 1.666 |
(0) 1.31 |
(0) 3.16 |
(1.5) 1.65 |
(1.5) 2.05 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(56)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(38)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Vélez Sarsfield Vinder
2.01
|
|
Uafgjort (Draw)
2.56
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder
4.75
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller uafgjort (draw)
1.126
|
|
Vélez Sarsfield Vinder Eller Gimnasia Mendoza Vinder
1.41
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder Eller uafgjort (draw)
1.666
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Vélez Sarsfield | Uafgjort (Draw) | Gimnasia Mendoza |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.50
|
(0 - 0)
3.78
|
(0 - 1)
6.90
|
|
(2 - 0)
7.30
|
(1 - 1)
6.55
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
13.00
|
(2 - 2)
41.00
|
(1 - 2)
24.00
|
|
(3 - 0)
19.75
|
||
|
(3 - 1)
35.00
|
||
|
(4 - 0)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Vélez Sarsfield | Gimnasia Mendoza |
|---|---|
|
(-1.5)
4.55
|
(+1.5)
1.119
|
|
(-1.0)
3.38
|
(+1.0)
1.222
|
|
(0)
1.31
|
(0)
3.16
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.56
|
(0.5)
1.176
|
|
(1.0)
2.50
|
(1.0)
1.38
|
|
(1.5)
1.65
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.222
|
(2.0)
3.26
|
|
(2.5)
1.129
|
(2.5)
4.10
|
|
(3.0)
1.001
|
(3.0)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vélez Sarsfield)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.38
|
(0.5)
1.444
|
|
(1.0)
1.571
|
(1.0)
2.19
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.34
|
|
(2.0)
1.029
|
(2.0)
7.10
|
|
(2.5)
1.006
|
(2.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gimnasia Mendoza)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.19
|
|
(1.0)
1.085
|
(1.0)
5.80
|
|
(1.5)
1.039
|
(1.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.76 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Vélez Sarsfield Scorer | 1.47 | 2.46 |
| Gimnasia Mendoza Scorer | 2.26 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer | 3.40 | 1.26 |
| Vélez Sarsfield Scorer - 2. Halvleg | 1.47 | 2.46 |
| Gimnasia Mendoza Scorer - 2. Halvleg | 2.26 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.19 | 3.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.90 | 1.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.55 | 1.071 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.25 | 1.175 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.40 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.66 | 2.06 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.35 | 2.88 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.28 | 3.26 |
| Vélez Sarsfield Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.22 |
| Vélez Sarsfield Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.75 | 1.005 |
| Gimnasia Mendoza Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 10.00 | 1.013 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.98 | 1.33 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.80 | 1.015 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.