| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.67 | 2.10 | 3.90 | 1.176 | 1.59 | 1.37 |
(0) 1.571 |
(0) 2.24 |
(1.0) 1.83 |
(1.0) 1.83 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(52)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(58)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Botafogo-SP Vinder
2.67
|
|
Uafgjort (Draw)
2.10
|
|
Ceará Vinder
3.90
|
|
Botafogo-SP Vinder Eller uafgjort (draw)
1.176
|
|
Botafogo-SP Vinder Eller Ceará Vinder
1.59
|
|
Ceará Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Botafogo-SP | Uafgjort (Draw) | Ceará |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.75
|
(0 - 0)
2.74
|
(0 - 1)
5.00
|
|
(2 - 0)
11.25
|
(1 - 1)
7.10
|
(0 - 2)
18.75
|
|
(2 - 1)
19.75
|
(2 - 2)
53.00
|
(1 - 2)
25.00
|
|
(3 - 0)
41.00
|
(0 - 3)
67.00
|
|
|
(3 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Botafogo-SP | Ceará |
|---|---|
|
(-1.5)
8.20
|
(+1.5)
1.021
|
|
(-1.0)
6.45
|
(+1.0)
1.055
|
|
(0)
1.571
|
(0)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.74
|
(0.5)
1.35
|
|
(1.0)
1.83
|
(1.0)
1.83
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.74
|
|
(2.0)
1.075
|
(2.0)
5.70
|
|
(2.5)
1.041
|
(2.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Botafogo-SP)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.88
|
|
(1.0)
1.178
|
(1.0)
4.05
|
|
(1.5)
1.076
|
(1.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.42 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ceará)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.30
|
|
(1.0)
1.065
|
(1.0)
6.35
|
|
(1.5)
1.022
|
(1.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.79 | 1.36 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Botafogo-SP Scorer | 1.88 | 1.78 |
| Ceará Scorer | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer | 4.40 | 1.156 |
| Botafogo-SP Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.78 |
| Ceará Scorer - 2. Halvleg | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.40 | 1.156 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.40 | 1.156 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.35 | 2.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.40 | 1.156 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.60 | 1.024 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.10 | 1.051 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.00 | 1.121 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.50 | 1.148 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.36 | 2.79 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.19 | 3.95 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.161 | 4.30 |
| Botafogo-SP Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.40 | 1.067 |
| Ceará Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.60 | 1.011 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.40 | 1.156 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.