|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.90 | 3.14 | 1.67 | 2.06 | 1.31 | 1.092 |
(+1.0) 1.31 |
(-1.0) 3.08 |
(2.0) 2.09 |
(2.0) 1.73 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(67)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Partick Thistle FC Vinder
5.90
|
|
Uafgjort (Draw)
3.14
|
|
Dunfermline Athletic FC Vinder
1.67
|
|
Partick Thistle FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.06
|
|
Partick Thistle FC Vinder Eller Dunfermline Athletic FC Vinder
1.31
|
|
Dunfermline Athletic FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.092
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Finale
|
|
Partick Thistle FC
2.84
|
|
Dunfermline Athletic FC
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Partick Thistle FC | Uafgjort (Draw) | Dunfermline Athletic FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.60
|
(1 - 1)
3.20
|
(0 - 1)
3.08
|
|
(3 - 1)
25.00
|
(2 - 2)
16.25
|
(0 - 2)
6.55
|
|
(3 - 2)
46.00
|
(1 - 2)
7.70
|
|
|
(4 - 1)
71.00
|
(0 - 3)
26.00
|
|
|
(1 - 3)
30.00
|
||
|
(2 - 3)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Partick Thistle FC | Dunfermline Athletic FC |
|---|---|
|
(0)
3.86
|
(0)
1.155
|
|
(+1.0)
1.31
|
(-1.0)
3.08
|
|
(+1.5)
1.114
|
(-1.5)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.125
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
2.09
|
(2.0)
1.73
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.60
|
|
(3.0)
1.113
|
(3.0)
5.05
|
|
(3.5)
1.064
|
(3.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.72 | 1.98 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Partick Thistle FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.09
|
(0.5)
1.64
|
|
(1.0)
1.40
|
(1.0)
2.90
|
|
(1.5)
1.193
|
(1.5)
4.40
|
|
(2.0)
1.008
|
(2.0)
12.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Dunfermline Athletic FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.41
|
(1.5)
2.625
|
|
(2.0)
1.056
|
(2.0)
8.90
|
|
(2.5)
1.028
|
(2.5)
11.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.30 | 3.14 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Partick Thistle FC Scorer | 1.64 | 2.10 |
| Begge Hold Scorer | 1.64 | 2.10 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 10.25 | 1.011 |
| Partick Thistle FC Scorer - 2. Halvleg | 1.64 | 2.10 |
| Dunfermline Athletic FC Scorer - 2. Halvleg | 2.64 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.50 | 1.158 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.50 | 1.158 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.11 | 1.727 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.64 | 2.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 6.45 | 1.072 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.20 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.05 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.74 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.66 | 2.06 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.24 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.11 | 1.63 |
| Partick Thistle FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.65 | 1.146 |
| Dunfermline Athletic FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.48 | 1.25 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.24 | 1.56 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.025 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.