| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.85 | 2.01 | 2.85 | 1.33 | 1.64 | 1.18 |
(0) 2.14 |
(0) 1.62 |
(0.5) 2.55 |
(0.5) 1.42 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(42)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(54)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.D. Recoleta Vinder
3.85
|
|
Uafgjort (Draw)
2.01
|
|
Club Rubio Nu Vinder
2.85
|
|
C.D. Recoleta Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
|
C.D. Recoleta Vinder Eller Club Rubio Nu Vinder
1.64
|
|
Club Rubio Nu Vinder Eller uafgjort (draw)
1.18
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.D. Recoleta | Uafgjort (Draw) | Club Rubio Nu |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.75
|
(0 - 0)
2.55
|
(0 - 1)
3.82
|
|
(2 - 0)
18.50
|
(1 - 1)
7.50
|
(0 - 2)
12.50
|
|
(2 - 1)
27.00
|
(2 - 2)
58.00
|
(1 - 2)
23.00
|
|
(3 - 0)
64.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
|
(1 - 3)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| C.D. Recoleta | Club Rubio Nu |
|---|---|
|
(0)
2.14
|
(0)
1.62
|
|
(+1.0)
1.032
|
(-1.0)
7.50
|
|
(+1.5)
1.007
|
(-1.5)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.55
|
(0.5)
1.42
|
|
(1.0)
1.66
|
(1.0)
1.99
|
|
(1.5)
1.29
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.0)
1.045
|
(2.0)
6.75
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.D. Recoleta)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.49
|
(0.5)
2.375
|
|
(1.0)
1.053
|
(1.0)
6.80
|
|
(1.5)
1.015
|
(1.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.84 | 1.35 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Rubio Nu)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.666
|
(0.5)
2.03
|
|
(1.0)
1.125
|
(1.0)
4.85
|
|
(1.5)
1.05
|
(1.5)
6.65
|
| Ulige | Lige |
| 2.54 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.D. Recoleta Scorer | 2.375 | 1.49 |
| Club Rubio Nu Scorer | 2.03 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer | 4.85 | 1.128 |
| C.D. Recoleta Scorer - 2. Halvleg | 2.375 | 1.49 |
| Club Rubio Nu Scorer - 2. Halvleg | 2.03 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.85 | 1.128 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.85 | 1.128 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.42 | 2.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.85 | 1.128 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 9.80 | 1.009 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.50 | 1.043 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.40 | 1.102 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.95 | 1.122 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.30 | 3.08 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.154 | 4.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.131 | 4.80 |
| C.D. Recoleta Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.90 | 1.007 |
| Club Rubio Nu Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.40 | 1.044 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.90 | 1.124 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.