| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.80 | 3.45 | 1.49 | 2.30 | 1.23 | 1.042 |
(+1.0) 1.51 |
(-1.0) 2.375 |
(2.5) 1.56 |
(2.5) 2.20 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(25)
|
Hovedmarkeder
(59)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(12)
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(35)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Markeder på hjørnespark
(35)
|
Markeder på fejl
(21)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Al Gharafa SC Vinder
6.80
|
|
Uafgjort (Draw)
3.45
|
|
Esteghlal Tehran Vinder
1.49
|
|
Al Gharafa SC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.30
|
|
Al Gharafa SC Vinder Eller Esteghlal Tehran Vinder
1.23
|
|
Esteghlal Tehran Vinder Eller uafgjort (draw)
1.042
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Al Gharafa SC | Uafgjort (Draw) | Esteghlal Tehran |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
9.10
|
(1 - 1)
3.76
|
(0 - 1)
3.42
|
|
(3 - 1)
31.00
|
(2 - 2)
14.25
|
(0 - 2)
5.40
|
|
(3 - 2)
43.00
|
(1 - 2)
6.45
|
|
|
(0 - 3)
16.50
|
||
|
(1 - 3)
20.50
|
||
|
(2 - 3)
41.00
|
||
|
(0 - 4)
56.00
|
||
|
(1 - 4)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Al Gharafa SC | Esteghlal Tehran |
|---|---|
|
(0)
4.95
|
(0)
1.112
|
|
(+1.0)
1.51
|
(-1.0)
2.375
|
|
(+1.5)
1.222
|
(-1.5)
3.54
|
|
(+2.0)
1.004
|
(-2.0)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.42
|
(1.5)
1.23
|
|
(2.0)
2.35
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.56
|
(2.5)
2.20
|
|
(3.0)
1.181
|
(3.0)
3.86
|
|
(3.5)
1.109
|
(3.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Al Gharafa SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.11
|
(0.5)
1.615
|
|
(1.0)
1.37
|
(1.0)
2.74
|
|
(1.5)
1.176
|
(1.5)
3.98
|
| Ulige | Lige |
| 2.23 | 1.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Esteghlal Tehran)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.65
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.153
|
(2.0)
4.40
|
|
(2.5)
1.076
|
(2.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.42 | 2.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Al Gharafa SC Scorer | 1.615 | 2.11 |
| Begge Hold Scorer | 1.615 | 2.11 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.40 | 1.027 |
| Al Gharafa SC Scorer - 2. Halvleg | 1.615 | 2.11 |
| Esteghlal Tehran Scorer - 2. Halvleg | 2.05 | 1.65 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.80 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.615 | 2.11 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.30 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.76 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.81 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.69 | 2.00 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.32 | 1.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.10 | 1.62 |
| Al Gharafa SC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.90 | 1.125 |
| Esteghlal Tehran Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
| Esteghlal Tehran Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.50 | 1.012 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.75 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.90 | 1.054 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
5.30
|
(5.5)
1.099
|
|
(6.5)
2.88
|
(6.5)
1.34
|
|
(7.5)
1.87
|
(7.5)
1.79
|
|
(8.5)
1.41
|
(8.5)
2.60
|
|
(9.5)
1.171
|
(9.5)
4.10
|
|
(10.5)
1.049
|
(10.5)
6.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.