| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.22 | 4.45 | 15.75 | — | 1.133 | 3.48 |
(-1.0) 1.84 |
(+1.0) 1.84 |
(1.5) 2.03 |
(1.5) 1.66 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(39)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(8)
|
I Alt-markeder
(20)
|
Markeder På Mål
(23)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(47)
|
Markeder på hjørnespark
(34)
|
Markeder på fejl
(20)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
VPS Vaasa Vinder
1.22
|
|
Uafgjort (Draw)
4.45
|
|
Gnistan Vinder
15.75
|
|
VPS Vaasa Vinder Eller Gnistan Vinder
1.133
|
|
Gnistan Vinder Eller uafgjort (draw)
3.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| VPS Vaasa | Uafgjort (Draw) | Gnistan |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.03
|
(1 - 1)
4.50
|
(1 - 2)
19.25
|
|
(2 - 0)
4.55
|
(2 - 2)
36.00
|
|
|
(2 - 1)
10.50
|
||
|
(3 - 0)
18.25
|
||
|
(3 - 1)
36.00
|
||
|
(4 - 0)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| VPS Vaasa | Gnistan |
|---|---|
|
(-1.5)
3.54
|
(+1.5)
1.222
|
|
(-1.0)
1.84
|
(+1.0)
1.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.03
|
(1.5)
1.66
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.875
|
|
(2.5)
1.146
|
(2.5)
4.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.54 | 2.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (VPS Vaasa)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.39
|
(1.5)
2.67
|
|
(2.0)
1.046
|
(2.0)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.285 | 3.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gnistan)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.42
|
(0.5)
2.58
|
|
(1.0)
1.041
|
(1.0)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 3.14 | 1.29 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Gnistan Scorer | 2.58 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer | 2.58 | 1.42 |
| VPS Vaasa Scorer - 2. Halvleg | 2.67 | 1.39 |
| Gnistan Scorer - 2. Halvleg | 2.58 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 7.00 | 1.052 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 7.00 | 1.052 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.58 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.45 | 1.099 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.50 | 1.149 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.75 | 1.37 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.48 | 2.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.40 | 2.64 |
| VPS Vaasa Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.08 | 1.30 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.67 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
7.10
|
(3.5)
1.044
|
|
(4.5)
2.64
|
(4.5)
1.40
|
|
(5.5)
1.56
|
(5.5)
2.21
|
|
(6.5)
1.174
|
(6.5)
4.15
|
|
(7.5)
1.026
|
(7.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.