| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.20 | 2.94 | 1.63 | 2.00 | 1.29 | 1.049 |
(+1.0) 1.20 |
(-1.0) 3.98 |
(1.5) 2.50 |
(1.5) 1.42 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(46)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(27)
|
Halvlegsmarkeder
(49)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Waterhouse FC Vinder
6.20
|
|
Uafgjort (Draw)
2.94
|
|
Tru-Juice Vinder
1.63
|
|
Waterhouse FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.00
|
|
Waterhouse FC Vinder Eller Tru-Juice Vinder
1.29
|
|
Tru-Juice Vinder Eller uafgjort (draw)
1.049
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Waterhouse FC | Uafgjort (Draw) | Tru-Juice |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.80
|
(1 - 1)
2.99
|
(0 - 1)
2.50
|
|
(3 - 1)
28.00
|
(2 - 2)
23.00
|
(0 - 2)
7.90
|
|
(3 - 2)
61.00
|
(1 - 2)
10.25
|
|
|
(0 - 3)
41.00
|
||
|
(1 - 3)
48.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Waterhouse FC | Tru-Juice |
|---|---|
|
(0)
4.45
|
(0)
1.162
|
|
(+1.0)
1.20
|
(-1.0)
3.98
|
|
(+1.5)
1.069
|
(-1.5)
6.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.50
|
(1.5)
1.42
|
|
(2.0)
1.64
|
(2.0)
2.02
|
|
(2.5)
1.28
|
(2.5)
3.08
|
|
(3.0)
1.038
|
(3.0)
7.10
|
|
(3.5)
1.016
|
(3.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.64 | 2.04 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Waterhouse FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.98
|
(0.5)
1.67
|
|
(1.0)
1.30
|
(1.0)
2.94
|
|
(1.5)
1.142
|
(1.5)
4.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.27 | 1.52 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tru-Juice)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.36
|
| Ulige | Lige |
| 1.184 | 3.92 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Waterhouse FC Scorer | 1.68 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer | 1.68 | 1.99 |
| Waterhouse FC Scorer - 2. Halvleg | 1.68 | 1.99 |
| Tru-Juice Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.95 | 1.073 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.95 | 1.073 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.68 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.50 | 1.018 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 2.99 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.01 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.78 | 1.86 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.01 | 1.666 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.95 | 1.71 |
| Waterhouse FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.00 | 1.111 |
| Tru-Juice Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.55 | 1.137 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.67 | 1.38 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.