| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.0) 1.80 |
(+3.0) 1.89 |
(4.5) 1.74 |
(4.5) 1.90 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(38)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(38)
|
Halvlegsmarkeder
(66)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Moreirense U23 | Uafgjort (Draw) | Santa Clara U23 |
|---|---|---|
|
(3 - 0)
4.15
|
(3 - 3)
35.00
|
|
|
(3 - 1)
4.75
|
||
|
(3 - 2)
11.50
|
||
|
(4 - 0)
4.55
|
||
|
(4 - 1)
5.80
|
||
|
(4 - 2)
14.25
|
||
|
(4 - 3)
43.00
|
||
|
(5 - 0)
10.75
|
||
|
(5 - 1)
13.50
|
||
|
(5 - 2)
30.00
|
||
|
(5 - 3)
76.00
|
||
|
(6 - 0)
33.00
|
||
|
(6 - 1)
41.00
|
||
|
(6 - 2)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Moreirense U23 | Santa Clara U23 |
|---|---|
|
(-4.5)
7.30
|
(+4.5)
1.045
|
|
(-4.0)
5.90
|
(+4.0)
1.083
|
|
(-3.5)
2.67
|
(+3.5)
1.39
|
|
(-3.0)
1.80
|
(+3.0)
1.89
|
|
(-2.5)
1.35
|
(+2.5)
2.83
|
|
(-2.0)
1.068
|
(+2.0)
6.35
|
|
(-1.5)
1.036
|
(+1.5)
7.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
4.10
|
(3.5)
1.156
|
|
(4.0)
2.89
|
(4.0)
1.31
|
|
(4.5)
1.74
|
(4.5)
1.90
|
|
(5.0)
1.30
|
(5.0)
2.93
|
|
(5.5)
1.177
|
(5.5)
3.84
|
|
(6.0)
1.02
|
(6.0)
7.70
|
|
(6.5)
1.007
|
(6.5)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.76 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Moreirense U23)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.02
|
(3.5)
1.64
|
|
(4.0)
1.363
|
(4.0)
2.72
|
|
(4.5)
1.174
|
(4.5)
3.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.54 | 2.22 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Santa Clara U23)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.00
|
(0.5)
1.65
|
|
(1.0)
1.333
|
(1.0)
2.85
|
|
(1.5)
1.159
|
(1.5)
4.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.24 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Santa Clara U23 Scorer | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer | 1.66 | 2.01 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.15 | 1.162 |
| Moreirense U23 Scorer - 2. Halvleg | 1.65 | 2.03 |
| Santa Clara U23 Scorer - 2. Halvleg | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.875 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.875 | 1.33 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.77 | 2.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.31 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 4.333 | 1.152 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 6.5 | 9.40 | 1.007 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.15 | 1.105 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.53 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.93 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 7.5 | 1.76 | 1.88 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.41 | 1.46 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 2.08 | 1.62 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 2.00 | 1.67 |
| Moreirense U23 Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.20 | 1.55 |
| Moreirense U23 Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 6.35 | 1.062 |
| Santa Clara U23 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.30 | 1.099 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.18 | 1.56 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 6.30 | 1.063 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.