| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(+4.0) 1.72 |
(-4.0) 2.00 |
(4.5) 1.79 |
(4.5) 1.87 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(47)
|
Handicapmarkeder
(20)
|
|
I Alt-markeder
(38)
|
Markeder På Mål
(40)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Sabah U19 | Uafgjort (Draw) | Slavia Praha U19 |
|---|---|---|
|
(0 - 2)
9.50
|
||
|
(1 - 2)
27.00
|
||
|
(0 - 3)
4.30
|
||
|
(1 - 3)
13.50
|
||
|
(2 - 3)
61.00
|
||
|
(0 - 4)
3.72
|
||
|
(1 - 4)
11.75
|
||
|
(2 - 4)
58.00
|
||
|
(0 - 5)
4.80
|
||
|
(1 - 5)
15.00
|
||
|
(2 - 5)
69.00
|
||
|
(0 - 6)
8.20
|
||
|
(1 - 6)
25.00
|
||
|
(0 - 7)
17.00
|
||
|
(1 - 7)
46.00
|
||
|
(0 - 8)
41.00
|
||
|
(0 - 9)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Sabah U19 | Slavia Praha U19 |
|---|---|
|
(+2.5)
4.85
|
(-2.5)
1.121
|
|
(+3.0)
3.84
|
(-3.0)
1.195
|
|
(+3.5)
2.18
|
(-3.5)
1.56
|
|
(+4.0)
1.72
|
(-4.0)
2.00
|
|
(+4.5)
1.42
|
(-4.5)
2.53
|
|
(+5.0)
1.168
|
(-5.0)
4.10
|
|
(+5.5)
1.117
|
(-5.5)
4.90
|
|
(+6.0)
1.009
|
(-6.0)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
9.40
|
(2.5)
1.001
|
|
(3.0)
8.00
|
(3.0)
1.019
|
|
(3.5)
3.18
|
(3.5)
1.26
|
|
(4.0)
2.48
|
(4.0)
1.42
|
|
(4.5)
1.79
|
(4.5)
1.87
|
|
(5.0)
1.40
|
(5.0)
2.55
|
|
(5.5)
1.26
|
(5.5)
3.18
|
|
(6.0)
1.083
|
(6.0)
5.40
|
|
(6.5)
1.058
|
(6.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sabah U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.08
|
| Ulige | Lige |
| 3.74 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Slavia Praha U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.0)
6.80
|
(3.0)
1.042
|
|
(3.5)
2.75
|
(3.5)
1.36
|
|
(4.0)
2.08
|
(4.0)
1.63
|
|
(4.5)
1.59
|
(4.5)
2.12
|
|
(5.0)
1.27
|
(5.0)
3.125
|
|
(5.5)
1.183
|
(5.5)
3.84
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Sabah U19 Scorer | 3.10 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer | 3.10 | 1.30 |
| Sabah U19 Scorer - 2. Halvleg | 3.10 | 1.30 |
| Slavia Praha U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.041 | 7.50 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.64 | 1.222 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.64 | 1.222 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.46 | 2.74 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.072 | 8.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.10 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.56 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.50 | 1.147 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 6.60 | 1.061 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 9.10 | 1.017 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 5.55 | 1.096 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 4.20 | 1.17 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 7.5 | 3.64 | 1.222 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.56 | 1.23 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.09 | 1.63 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.58 | 2.17 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.38 | 2.71 |
| Slavia Praha U19 Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.58 | 2.17 |
| Slavia Praha U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.111 | 5.20 |
| Slavia Praha U19 Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.58 | 2.17 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.11 | 5.20 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.