| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.39 | 3.48 | 9.90 | — | 1.22 | 2.58 |
(-1.0) 2.66 |
(+1.0) 1.41 |
(1.5) 2.18 |
(1.5) 1.571 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(49)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(20)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(48)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Drogheda United FC Vinder
1.39
|
|
Uafgjort (Draw)
3.48
|
|
Derry City FC Vinder
9.90
|
|
Drogheda United FC Vinder Eller Derry City FC Vinder
1.22
|
|
Derry City FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Drogheda United FC | Uafgjort (Draw) | Derry City FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.18
|
(1 - 1)
3.50
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(2 - 0)
6.00
|
(2 - 2)
28.00
|
(1 - 3)
46.00
|
|
(2 - 1)
10.25
|
||
|
(3 - 0)
28.00
|
||
|
(3 - 1)
43.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Drogheda United FC | Derry City FC |
|---|---|
|
(-1.5)
4.80
|
(+1.5)
1.119
|
|
(-1.0)
2.66
|
(+1.0)
1.41
|
|
(0)
1.04
|
(0)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.18
|
(1.5)
1.571
|
|
(2.0)
1.40
|
(2.0)
2.56
|
|
(2.5)
1.181
|
(2.5)
3.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.58 | 2.17 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Drogheda United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.285
|
(1.5)
3.18
|
| Ulige | Lige |
| 1.222 | 3.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Derry City FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.12
|
|
(1.0)
1.104
|
(1.0)
5.25
|
|
(1.5)
1.039
|
(1.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Derry City FC Scorer | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer | 2.12 | 1.61 |
| Drogheda United FC Scorer - 2. Halvleg | 3.18 | 1.285 |
| Derry City FC Scorer - 2. Halvleg | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.60 | 1.061 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.60 | 1.061 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.40 | 1.156 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.50 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.40 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.17 | 1.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.68 | 2.01 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.62 | 2.10 |
| Drogheda United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.88 | 1.197 |
| Derry City FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.037 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.84 | 1.35 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.