| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.128 | 6.40 | 15.25 | — | 1.052 | 4.55 |
(-1.5) 1.82 |
(+1.5) 1.87 |
(3.0) 1.74 |
(3.0) 1.92 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(17)
|
Hovedmarkeder
(45)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(30)
|
Halvlegsmarkeder
(53)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Galway United FC Vinder
1.128
|
|
Uafgjort (Draw)
6.40
|
|
Shamrock Rovers FC Vinder
15.25
|
|
Galway United FC Vinder Eller Shamrock Rovers FC Vinder
1.052
|
|
Shamrock Rovers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Galway United FC | Uafgjort (Draw) | Shamrock Rovers FC |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
2.59
|
(2 - 2)
6.25
|
(2 - 3)
19.25
|
|
(2 - 1)
2.875
|
(3 - 3)
53.00
|
(2 - 4)
61.00
|
|
(3 - 0)
9.20
|
||
|
(3 - 1)
11.25
|
||
|
(3 - 2)
23.00
|
||
|
(4 - 0)
51.00
|
||
|
(4 - 1)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Galway United FC | Shamrock Rovers FC |
|---|---|
|
(-2.5)
7.30
|
(+2.5)
1.035
|
|
(-2.0)
4.80
|
(+2.0)
1.12
|
|
(-1.5)
1.82
|
(+1.5)
1.87
|
|
(-1.0)
1.25
|
(+1.0)
3.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.59
|
(2.5)
1.39
|
|
(3.0)
1.74
|
(3.0)
1.92
|
|
(3.5)
1.32
|
(3.5)
2.875
|
|
(4.0)
1.058
|
(4.0)
6.25
|
|
(4.5)
1.029
|
(4.5)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Galway United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.188
|
(2.5)
3.98
|
| Ulige | Lige |
| 4.40 | 1.154 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Shamrock Rovers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.16
|
(0.5)
1.59
|
|
(1.0)
1.42
|
(1.0)
2.56
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.64
|
| Ulige | Lige |
| 2.23 | 1.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Shamrock Rovers FC Scorer | 1.59 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer | 1.59 | 2.16 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.64 | 1.21 |
| Galway United FC Scorer - 2. Halvleg | 3.98 | 1.188 |
| Shamrock Rovers FC Scorer - 2. Halvleg | 1.59 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.50 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.50 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.59 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.80 | 1.037 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.69 | 2.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.63 | 2.09 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.15 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.615 |
| Galway United FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.55 | 1.096 |
| Shamrock Rovers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.30 | 1.163 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.35 | 1.158 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.