| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.26 | 4.05 | 13.50 | — | 1.154 | 3.125 |
(-1.0) 2.02 |
(+1.0) 1.70 |
(1.5) 2.12 |
(1.5) 1.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(40)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(21)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(49)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Longford Town FC Vinder
1.26
|
|
Uafgjort (Draw)
4.05
|
|
Athlone Town AFC Vinder
13.50
|
|
Longford Town FC Vinder Eller Athlone Town AFC Vinder
1.154
|
|
Athlone Town AFC Vinder Eller uafgjort (draw)
3.125
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Longford Town FC | Uafgjort (Draw) | Athlone Town AFC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.14
|
(1 - 1)
4.20
|
(1 - 2)
16.50
|
|
(2 - 0)
4.95
|
(2 - 2)
32.00
|
(1 - 3)
64.00
|
|
(2 - 1)
10.00
|
||
|
(3 - 0)
20.00
|
||
|
(3 - 1)
38.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Longford Town FC | Athlone Town AFC |
|---|---|
|
(-1.5)
3.88
|
(+1.5)
1.197
|
|
(-1.0)
2.02
|
(+1.0)
1.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.12
|
(1.5)
1.59
|
|
(2.0)
1.38
|
(2.0)
2.60
|
|
(2.5)
1.171
|
(2.5)
3.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.56 | 2.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Longford Town FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.67
|
|
(2.0)
1.018
|
(2.0)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.28 | 3.14 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athlone Town AFC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.47
|
(0.5)
2.36
|
|
(1.0)
1.046
|
(1.0)
6.80
|
|
(1.5)
1.011
|
(1.5)
8.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.875 | 1.33 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Athlone Town AFC Scorer | 2.39 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer | 2.39 | 1.47 |
| Longford Town FC Scorer - 2. Halvleg | 2.67 | 1.38 |
| Athlone Town AFC Scorer - 2. Halvleg | 2.39 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.40 | 1.06 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.40 | 1.06 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.39 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.80 | 1.124 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.20 | 1.162 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.75 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.47 | 1.44 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.56 | 2.18 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.48 | 2.36 |
| Longford Town FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.28 |
| Athlone Town AFC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.80 | 1.003 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.63 | 1.39 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.