| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.27 | 4.10 | 12.00 | — | 1.148 | 3.08 |
(-1.0) 1.83 |
(+1.0) 1.86 |
(2.0) 1.73 |
(2.0) 1.92 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(46)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Finn Harps FC Vinder
1.27
|
|
Uafgjort (Draw)
4.10
|
|
Bray Wanderers FC Vinder
12.00
|
|
Finn Harps FC Vinder Eller Bray Wanderers FC Vinder
1.148
|
|
Bray Wanderers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
3.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Finn Harps FC | Uafgjort (Draw) | Bray Wanderers FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.625
|
(1 - 1)
4.30
|
(1 - 2)
15.00
|
|
(2 - 0)
4.333
|
(2 - 2)
24.00
|
(1 - 3)
58.00
|
|
(2 - 1)
7.70
|
||
|
(3 - 0)
14.00
|
||
|
(3 - 1)
24.00
|
||
|
(3 - 2)
58.00
|
||
|
(4 - 0)
51.00
|
||
|
(4 - 1)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Finn Harps FC | Bray Wanderers FC |
|---|---|
|
(-2.0)
8.70
|
(+2.0)
1.023
|
|
(-1.5)
3.14
|
(+1.5)
1.29
|
|
(-1.0)
1.83
|
(+1.0)
1.86
|
|
(0)
1.013
|
(0)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.60
|
(1.5)
1.38
|
|
(2.0)
1.73
|
(2.0)
1.92
|
|
(2.5)
1.32
|
(2.5)
2.85
|
|
(3.0)
1.057
|
(3.0)
6.15
|
|
(3.5)
1.029
|
(3.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.65 | 2.03 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Finn Harps FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.59
|
(1.5)
2.10
|
|
(2.0)
1.105
|
(2.0)
5.05
|
|
(2.5)
1.041
|
(2.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.39 | 2.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Bray Wanderers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.571
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.093
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.037
|
(1.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.63 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Bray Wanderers FC Scorer | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer | 2.15 | 1.58 |
| Finn Harps FC Scorer - 2. Halvleg | 2.11 | 1.60 |
| Bray Wanderers FC Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.65 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.65 | 1.131 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.06 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.58 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.30 | 1.021 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.30 | 1.155 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.63 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.27 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.16 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.77 | 1.87 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.61 | 2.09 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.59 | 2.13 |
| Finn Harps FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.50 | 1.43 |
| Finn Harps FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.013 |
| Bray Wanderers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.20 | 1.023 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.11 | 1.60 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.00 | 1.027 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.