| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.00 | 2.05 | 2.35 | 1.45 | 1.60 | 1.095 |
(0) 2.81 |
(0) 1.37 |
(1.0) 1.70 |
(1.0) 1.95 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(17)
|
Hovedmarkeder
(50)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(31)
|
Halvlegsmarkeder
(54)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Treaty United FC Vinder
5.00
|
|
Uafgjort (Draw)
2.05
|
|
Cobh Ramblers FC Vinder
2.35
|
|
Treaty United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
|
Treaty United FC Vinder Eller Cobh Ramblers FC Vinder
1.60
|
|
Cobh Ramblers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.095
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Treaty United FC | Uafgjort (Draw) | Cobh Ramblers FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.10
|
(0 - 0)
2.59
|
(0 - 1)
3.42
|
|
(2 - 0)
27.00
|
(1 - 1)
8.20
|
(0 - 2)
9.80
|
|
(2 - 1)
34.00
|
(2 - 2)
64.00
|
(1 - 2)
22.00
|
|
(0 - 3)
34.00
|
||
|
(1 - 3)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Treaty United FC | Cobh Ramblers FC |
|---|---|
|
(0)
2.81
|
(0)
1.37
|
|
(+1.0)
1.094
|
(-1.0)
5.60
|
|
(+1.5)
1.045
|
(-1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.57
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.70
|
(1.0)
1.95
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.88
|
|
(2.0)
1.05
|
(2.0)
6.35
|
|
(2.5)
1.025
|
(2.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Treaty United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.40
|
(0.5)
2.57
|
|
(1.0)
1.032
|
(1.0)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 3.14 | 1.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cobh Ramblers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.77
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.40
|
|
(1.5)
1.113
|
(1.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.34 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Treaty United FC Scorer | 2.60 | 1.40 |
| Cobh Ramblers FC Scorer | 1.78 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer | 4.95 | 1.114 |
| Treaty United FC Scorer - 2. Halvleg | 2.60 | 1.40 |
| Cobh Ramblers FC Scorer - 2. Halvleg | 1.78 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.95 | 1.114 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.95 | 1.114 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.39 | 2.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.95 | 1.114 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 9.80 | 1.003 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.20 | 1.024 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.50 | 1.089 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.10 | 1.108 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.31 | 2.97 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.148 | 4.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.119 | 4.85 |
| Cobh Ramblers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.75 | 1.08 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.55 | 1.138 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.