| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.008 | 9.90 | 46.00 | 1.003 | 1.008 | 8.20 |
(-1.5) 1.72 |
(+1.5) 1.98 |
(2.5) 1.43 |
(2.5) 2.47 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(39)
|
Handicapmarkeder
(14)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(21)
|
Halvlegsmarkeder
(45)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Boca Juniors Reserver Vinder
1.008
|
|
Uafgjort (Draw)
9.90
|
|
Club Ferro Carril Oeste Reserver Vinder
46.00
|
|
Boca Juniors Reserver Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
|
Boca Juniors Reserver Vinder Eller Club Ferro Carril Oeste Reserver Vinder
1.008
|
|
Club Ferro Carril Oeste Reserver Vinder Eller uafgjort (draw)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Boca Juniors Reserver | Club Ferro Carril Oeste Reserver |
|---|---|
|
(-3.0)
9.70
|
(+3.0)
1.017
|
|
(-2.5)
3.95
|
(+2.5)
1.20
|
|
(-2.0)
2.76
|
(+2.0)
1.38
|
|
(-1.5)
1.72
|
(+1.5)
1.98
|
|
(-1.0)
1.092
|
(+1.0)
5.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.97
|
(1.5)
1.30
|
|
(2.0)
2.00
|
(2.0)
1.65
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.47
|
|
(3.0)
1.118
|
(3.0)
4.75
|
|
(3.5)
1.07
|
(3.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.68 | 1.99 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Boca Juniors Reserver)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.375
|
(1.5)
1.45
|
|
(2.0)
1.56
|
(2.0)
2.14
|
|
(2.5)
1.26
|
(2.5)
3.15
|
|
(3.0)
1.032
|
(3.0)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.61 | 2.09 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Ferro Carril Oeste Reserver)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.189
|
(0.5)
3.78
|
| Ulige | Lige |
| 4.30 | 1.156 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Ferro Carril Oeste Reserver Scorer | 3.84 | 1.191 |
| Begge Hold Scorer | 3.84 | 1.191 |
| Club Ferro Carril Oeste Reserver Scorer - 2. Halvleg | 3.84 | 1.191 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.84 | 1.191 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.84 | 1.191 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.54 | 2.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.84 | 1.191 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.45 | 1.093 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.30 | 1.098 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.25 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.94 | 1.182 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.61 | 2.09 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.30 | 3.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.22 | 3.58 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.