| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.40 | 3.46 | 10.75 | — | 1.24 | 2.61 |
(-1.0) 1.833 |
(+1.0) 1.86 |
(1.5) 1.952 |
(1.5) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(61)
|
Handicapmarkeder
(14)
|
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(39)
|
Halvlegsmarkeder
(60)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder
1.40
|
|
Uafgjort (Draw)
3.46
|
|
Atlético San Luis Vinder
10.75
|
|
Deportivo Toluca F.C. Vinder Eller Atlético San Luis Vinder
1.24
|
|
Atlético San Luis Vinder Eller uafgjort (draw)
2.61
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Deportivo Toluca F.C. | Uafgjort (Draw) | Atlético San Luis |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.02
|
(0 - 0)
4.95
|
(0 - 1)
13.25
|
|
(2 - 0)
4.333
|
(1 - 1)
8.50
|
(0 - 2)
58.00
|
|
(2 - 1)
11.50
|
(2 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
43.00
|
|
(3 - 0)
8.60
|
||
|
(3 - 1)
23.00
|
||
|
(3 - 2)
78.00
|
||
|
(4 - 0)
22.00
|
||
|
(4 - 1)
51.00
|
||
|
(5 - 0)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Deportivo Toluca F.C. | Atlético San Luis |
|---|---|
|
(-2.5)
5.70
|
(+2.5)
1.083
|
|
(-2.0)
4.70
|
(+2.0)
1.13
|
|
(-1.5)
2.53
|
(+1.5)
1.42
|
|
(-1.0)
1.833
|
(+1.0)
1.86
|
|
(0)
1.042
|
(0)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.95
|
(0.5)
1.106
|
|
(1.0)
3.55
|
(1.0)
1.21
|
|
(1.5)
1.952
|
(1.5)
1.72
|
|
(2.0)
1.444
|
(2.0)
2.41
|
|
(2.5)
1.26
|
(2.5)
3.18
|
|
(3.0)
1.063
|
(3.0)
6.00
|
|
(3.5)
1.039
|
(3.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Deportivo Toluca F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.72
|
(0.5)
1.21
|
|
(1.0)
2.52
|
(1.0)
1.42
|
|
(1.5)
1.61
|
(1.5)
2.11
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.56
|
|
(2.5)
1.126
|
(2.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Atlético San Luis)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.31
|
(0.5)
3.02
|
| Ulige | Lige |
| 3.48 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Deportivo Toluca F.C. Scorer | 1.21 | 3.74 |
| Atlético San Luis Scorer | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer | 3.74 | 1.21 |
| Deportivo Toluca F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.21 | 3.74 |
| Atlético San Luis Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.22 | 1.66 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.107 | 4.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.75 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 10.50 | 1.002 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.50 | 1.026 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.15 | 1.112 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.25 | 1.168 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.94 | 1.191 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.952 | 1.72 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.44 | 2.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.28 | 3.20 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.222 | 3.64 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.111 |
| Deportivo Toluca F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.23 | 1.55 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.10 | 1.114 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.12 | 1.61 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.