| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.054 | 8.40 | 25.00 | — | 1.012 | 6.35 |
(-2.0) 2.01 |
(+2.0) 1.71 |
(2.5) 2.14 |
(2.5) 1.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(57)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(34)
|
Markeder På Mål
(46)
|
Halvlegsmarkeder
(71)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Alianza Lima Vinder
1.054
|
|
Uafgjort (Draw)
8.40
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder
25.00
|
|
Club Alianza Lima Vinder Eller C.S.D. Atlético Grau Vinder
1.012
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder Eller uafgjort (draw)
6.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Alianza Lima | Uafgjort (Draw) | C.S.D. Atlético Grau |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.45
|
(1 - 1)
10.25
|
(1 - 2)
38.00
|
|
(2 - 0)
3.68
|
(2 - 2)
26.00
|
|
|
(2 - 1)
7.30
|
||
|
(3 - 0)
4.90
|
||
|
(3 - 1)
10.25
|
||
|
(3 - 2)
34.00
|
||
|
(4 - 0)
9.50
|
||
|
(4 - 1)
19.00
|
||
|
(4 - 2)
61.00
|
||
|
(5 - 0)
23.00
|
||
|
(5 - 1)
43.00
|
||
|
(6 - 0)
58.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Club Alianza Lima | C.S.D. Atlético Grau |
|---|---|
|
(-3.5)
5.80
|
(+3.5)
1.075
|
|
(-3.0)
4.90
|
(+3.0)
1.115
|
|
(-2.5)
2.68
|
(+2.5)
1.37
|
|
(-2.0)
2.01
|
(+2.0)
1.71
|
|
(-1.5)
1.50
|
(+1.5)
2.30
|
|
(-1.0)
1.111
|
(+1.0)
4.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.45
|
(1.5)
1.084
|
|
(2.0)
4.15
|
(2.0)
1.156
|
|
(2.5)
2.14
|
(2.5)
1.59
|
|
(3.0)
1.59
|
(3.0)
2.10
|
|
(3.5)
1.333
|
(3.5)
2.81
|
|
(4.0)
1.108
|
(4.0)
4.95
|
|
(4.5)
1.072
|
(4.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Alianza Lima)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.51
|
(2.0)
1.42
|
|
(2.5)
1.62
|
(2.5)
2.09
|
|
(3.0)
1.23
|
(3.0)
3.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S.D. Atlético Grau)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.50
|
(0.5)
2.34
|
|
(1.0)
1.06
|
(1.0)
6.55
|
|
(1.5)
1.02
|
(1.5)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.84 | 1.35 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.S.D. Atlético Grau Scorer | 2.34 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer | 2.34 | 1.50 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 10.50 | 1.002 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.141 | 4.40 |
| Club Alianza Lima Scorer - Begge Halvlege | 1.31 | 3.04 |
| Club Alianza Lima Scorer - 2. Halvleg | 1.31 | 3.04 |
| C.S.D. Atlético Grau Scorer - 2. Halvleg | 2.57 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.04 | 1.31 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.28 | 1.63 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.24 | 4.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.34 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.35 | 1.158 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 10.25 | 1.005 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.50 | 1.148 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.04 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.54 | 1.43 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.60 | 2.14 |
| Club Alianza Lima Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.54 | 1.43 |
| Club Alianza Lima Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.333 | 2.91 |
| Club Alianza Lima Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.80 | 1.085 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.51 | 1.44 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.28 | 3.20 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 5.80 | 1.086 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Club Alianza Lima | C.S.D. Atlético Grau |
|---|---|
|
(-1.5)
4.60
|
(+1.5)
1.142
|
|
(-1.0)
1.169
|
(+1.0)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.222
|
(1.5)
3.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.18 | 4.10 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Alianza Lima) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.156
|
(1.5)
4.40
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.