| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.5) 1.64 |
(+3.5) 2.10 |
(4.5) 2.14 |
(4.5) 1.60 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(37)
|
Handicapmarkeder
(18)
|
|
I Alt-markeder
(38)
|
Markeder På Mål
(39)
|
Halvlegsmarkeder
(67)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Cruz Azul F.C. | Uafgjort (Draw) | F.C. Juárez |
|---|---|---|
|
(3 - 0)
5.50
|
||
|
(3 - 1)
8.80
|
||
|
(3 - 2)
27.00
|
||
|
(4 - 0)
3.72
|
||
|
(4 - 1)
6.45
|
||
|
(4 - 2)
21.00
|
||
|
(4 - 3)
71.00
|
||
|
(5 - 0)
5.35
|
||
|
(5 - 1)
9.30
|
||
|
(5 - 2)
29.00
|
||
|
(6 - 0)
11.25
|
||
|
(6 - 1)
19.00
|
||
|
(6 - 2)
53.00
|
||
|
(7 - 0)
29.00
|
||
|
(7 - 1)
46.00
|
||
|
(8 - 0)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Cruz Azul F.C. | F.C. Juárez |
|---|---|
|
(-5.5)
7.20
|
(+5.5)
1.044
|
|
(-5.0)
6.15
|
(+5.0)
1.07
|
|
(-4.5)
3.08
|
(+4.5)
1.29
|
|
(-4.0)
2.26
|
(+4.0)
1.53
|
|
(-3.5)
1.64
|
(+3.5)
2.10
|
|
(-3.0)
1.176
|
(+3.0)
4.00
|
|
(-2.5)
1.096
|
(+2.5)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
5.45
|
(3.5)
1.081
|
|
(4.0)
4.20
|
(4.0)
1.153
|
|
(4.5)
2.14
|
(4.5)
1.60
|
|
(5.0)
1.58
|
(5.0)
2.11
|
|
(5.5)
1.33
|
(5.5)
2.82
|
|
(6.0)
1.101
|
(6.0)
5.05
|
|
(6.5)
1.067
|
(6.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.80 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cruz Azul F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
3.40
|
(3.5)
1.25
|
|
(4.0)
2.35
|
(4.0)
1.48
|
|
(4.5)
1.58
|
(4.5)
2.17
|
|
(5.0)
1.21
|
(5.0)
3.66
|
|
(5.5)
1.126
|
(5.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.727 | 1.95 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (F.C. Juárez)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.66
|
(0.5)
2.03
|
|
(1.0)
1.139
|
(1.0)
4.65
|
|
(1.5)
1.07
|
(1.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| F.C. Juárez Scorer | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer | 2.04 | 1.66 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.10 | 1.071 |
| Cruz Azul F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.25 | 3.42 |
| F.C. Juárez Scorer - 2. Halvleg | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.75 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.75 | 1.37 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.30 | 3.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.54 | 1.43 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 3.98 | 1.188 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 6.5 | 7.40 | 1.043 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 8.90 | 1.019 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 3.96 | 1.189 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 7.5 | 2.30 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.60 | 1.41 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.909 | 1.76 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.71 | 1.97 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 7.5 | 1.64 | 2.07 |
| Cruz Azul F.C. Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.52 | 2.30 |
| Cruz Azul F.C. Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.31 |
| F.C. Juárez Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.10 | 1.017 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.51 | 2.32 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 3.04 | 1.31 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.