| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.92 | 2.82 | 4.30 | 1.144 | 1.33 | 1.71 |
(0) 1.333 |
(0) 2.99 |
(3.0) 1.78 |
(3.0) 1.87 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(68)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(66)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder
1.92
|
|
Uafgjort (Draw)
2.82
|
|
Jeju SK Vinder
4.30
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder Eller uafgjort (draw)
1.144
|
|
Jeonbuk Hyundai Motors Vinder Eller Jeju SK Vinder
1.33
|
|
Jeju SK Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Jeonbuk Hyundai Motors | Jeju SK |
|---|---|
|
(-1.5)
4.45
|
(+1.5)
1.143
|
|
(-1.0)
3.24
|
(+1.0)
1.26
|
|
(0)
1.333
|
(0)
2.99
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
8.40
|
(1.5)
1.014
|
|
(2.0)
6.55
|
(2.0)
1.049
|
|
(2.5)
2.46
|
(2.5)
1.43
|
|
(3.0)
1.78
|
(3.0)
1.87
|
|
(3.5)
1.39
|
(3.5)
2.59
|
|
(4.0)
1.116
|
(4.0)
4.80
|
|
(4.5)
1.073
|
(4.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeonbuk Hyundai Motors)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.03
|
(1.5)
1.66
|
|
(2.0)
1.33
|
(2.0)
2.86
|
|
(2.5)
1.157
|
(2.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.54 | 2.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Jeju SK)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
5.10
|
(0.5)
1.116
|
|
(1.0)
2.77
|
(1.0)
1.35
|
|
(1.5)
1.50
|
(1.5)
2.33
|
|
(2.0)
1.101
|
(2.0)
5.15
|
|
(2.5)
1.056
|
(2.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.72 | 1.952 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Jeju SK Scorer | 1.116 | 5.10 |
| Begge Hold Scorer | 1.116 | 5.10 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.20 | 1.171 |
| Jeonbuk Hyundai Motors Scorer - 2. Halvleg | 1.70 | 1.98 |
| Jeju SK Scorer - 2. Halvleg | 1.86 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.27 | 3.28 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.38 | 3.04 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.116 | 5.10 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.52 | 2.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.67 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.95 | 1.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 1.86 | 1.80 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.36 | 2.79 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.21 | 3.74 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 5.50 | 1.097 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 4.80 | 1.129 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.